ماتریس در پنجمين کنفرانس بانکداري الکترونيکي

ماتریس در پنجمين کنفرانس بانکداري الکترونيکي تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۵/۱۰

 

ماتریس در پنجمين کنفرانس بانکداري الکترونيکي

 

کنفرانس بانکداري الکترونيکي روزهاي 5 و 6 مرداد با حمايت بانک هاي ملي، صادرات، کشاورزي، اقتصاد نوين، مسکن، ملت و شرکت هاي دیگر همچون ماتریس برگزار شد.

در این کنفرانس 28 نفر از متخصصان و کارشناسان بانکي داخلي و خارجي به سخنراني در زمينه هاي مختلف پرداختند.

ماتریس نماینده انحصاری شرکت msiبه دلیل وجود محصولات سخت‌افزاري منطبق با نيازمندي هاي بانكها ، با بیش از 10 سال سابقه در حوزه عرضه و فروش محصولات سخت‌افزاري و بهره‌ گيري از توان تخصصي 400 نفر پرسنل در تامين نيازهاي سخت‌افزاري كشور، در این کنفرانس حضور داشت.

آقای واهیک آسادوریان مدیر بازرگانی بخش دولتی به عنوان نماینده ماتریس در این کنفرانس با معرفی این مجموعه اظهار داشتند که ماتریس با بيش از 400 نماينده فروش در سراسر كشور و خدمات پس از فروش مستقيم در شهرهاي مختلفی از قبیل: تهران، اصفهان، شيراز و..... با تنوع محصولات زيرساختي رایانهای، در حال گسترش خدمات خود می باشد. 

ایشان در ادامه افزودند:Msi  يكي از سه توليدكننده برتر مادربوردها و كارتهاي گرافيكي در سطح جهان است که با 25 سال سابقه در توليد و عرضه محصولات فناوري اطلاعات در حال فعالیت می باشد.

ایشان به ارائه پيشنهادهایي براي کاربری در صنعت بانك پرداختند و محصولاتي منطبق بر نيازمندي‌هاي صنعت بانك را معرفی کردند و اظهار داشتند: " All in One (AIO) رايانهاي است كه تمامي قابليت‌هاي مورد نياز كاربر را در قالب يك نمايشگر، يك صفحه كليد و يك ماوس ارائه مي‌نمايــــد."

ویژگی های دیگر AIOاز قبیل؛ زيبايي و اشغال فضاي بسیار کم، مناسب براي فضاي كاري شعب بانكها، حداقل میزان تولید صدا، كاهش 50 درصدي توليد حرارت، صرفه‌جويي در برق مصرفي تا 86 درصد، كاربری آسان، صفحه نمايشگر لمسي، قابليت نمايش سه‌بعدي، كيفيت بالاي تصوير براساس فناوري LED، مجهز به سيستم عامل Windows 7و  امکان نصب ویندوزXP  برای موارد خاص؛ امکاناتی است که به آنها اشاره نمودند.

ایشان در ادامه با بیان تطابق ويژگي‌‌هاي محصولات msi با نيازمندي‌هاي اساسي صنعت بانك در شعب آینده اظهار داشتند: "استفاده از نوت بوكهاي  msi در دسترسي به خدمات بانكي بدون محدوديتهاي فيزيكي، قابليت ايجاد كيوسكهاي خودخدمتي با استفاده از AIOبدون نیاز به مشاركت كارمندان بانك، سازگاري بالاي قطعات و مولفه هاي سخت افزاري AIO، نرخ خرابي حدود   2/0  درصد AIOها، از دیگر خدماتی است که ماتریس در اختیار بانکها قرار می دهد"

در این کنفرانس جوایزی از طرف شرکت ماتریس شامل یک دستگاه نوت بوک  MSIو دو دستگاه اسپیکر Edifier به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389