لیزا سو مدیرعامل AMD سخنران کلیدی نمایشگاه کامپیوتکس 2019 شد

لیزا سو مدیرعامل AMD سخنران کلیدی نمایشگاه کامپیوتکس 2019 شد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

بنا بر اعلام برگزارکنندگان تایوانی نمایشگاه Computex 2019، مدیرعامل AMD سخنران کلیدی مراسم آغازین این نمایشگاه خواهد بود. اما انتظار داریم خانم لیزا سو در این مراسم به معرفی چه محصولاتی از AMD بپردازد؟

در حالی که اخیراً نمایشگاه CES 2019 را پشت سر گذاشته‌ایم، هم‌اکنون دوستداران دنیای سخت‌افزار و فناوری منتظر نمایشگاه کامپیوتکس 2019 تایوان هستند. این نمایشگاه که به تأسی از نمایشگاه CES اقدام به برگزاری مراسم‌های سخنرانی کرده است، رویدادی را با سخنرانی دکتر لیزا سو، مدیرعامل AMD ، برگزار خواهد کرد که عنوان آن «نسل جدید کامپیوترهای رده‌بالا» اعلام شده است.

اگرچه تا به حال نمایشگاه کامپیوتکس رویداد رسانه‌ای و مراسم سخنرانی رسمی نداشته است و مراسم‌ شرکت‌های مختلف به‌طور نیمه رسمی برای اهالی رسانه برگزار می‌شد، اما دعوت از لیزا سو نشان می‌دهد مسئولین این نمایشگاه برای بها دادن به این نوع مراسم‌های سخنرانی، عزم جدی‌ دارند.

بیانیه رسمی نمایشگاه کامپیوتکس اطلاعات دقیقی از محتوای این برنامه اعلام نکرده است؛ اما نقشه‌ی راه AMD در سال 2019 به ما کمک می‌کند تا به محتوای احتمالی این برنامه دست پیدا کنیم. با توجه به در پیش بودن عرضه‌ی محصولات 7 نانومتری AMD شامل پردازنده‌های مبتنی بر ریزمعماری Zen 2 (از جمله پرازنده‌های EPYC، Ryzen 3 و...) و همچنین محصولات گرافیکی مبتنی بر معماری Navi، به نظر می‌رسد این مراسم به معرفی محصولات AMD در این دو دسته خواهد پرداخت. AMD اخیراً به معرفی نسل جدید پردازنده‌های EPYC پرداخته که در اواسط سال 2019 در دسترس هستند؛ یعنی درست زمانی که نمایشگاه کامپیوتکس برگزار خواهد شد.

در پایان گفتنی است که سخنرانی دکتر لیزا سو ساعت 10 صبح به وقت محلی تایوان در تاریخ 27 می (6 خرداد 98) برگزار می‌شود. در طول برگزاری کامپیوتکس، شهر سخت‌افزار پوشش ویژه‌ای از این نمایشگاه مهم خواهد داشت.

منبع خبر: Tom’s Hardware
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389