تیم ماتریکس مقام سوم مسابقات Lords Of Overclocking

تیم ماتریکس مقام سوم مسابقات Lords Of Overclocking تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۵/۱۵

تیم ماتریکس مقام سوم مسابقات Lords Of Overclocking 2011

 

Lords Of Overclocking(پادشاهان اورکلاکینگ) که به اختصار LOCنامیده می‌شود از مهمترین رویدادهای اورکلاکینگ است که هر سال توسط سایت معتبر Futuremark.comبرگزار میگردد. در این رویداد، قهرمانان قاره‏های مختلف به رقابت با یکدیگر می‏پردازند. امسال نیز این مسابقات با پشتیبانی شرکتهای مطرح MSI, Huntkey, Kingstone, Enermaxبر اساس بنچمارک گرافیکی 3D-Mark11در سه منطقه آسیا، اروپا-آفریقا و آمریکا برگزار شد و شرکت کنندگان می‏بایست با کارتهای گرافیکی MSIبالاترین امتیاز ممکن را کسب میکردند. 3D-Mark11سنگین‏ترین بنچمارک گرافیکی موجود بر اساس DX11 است که کارت گرافیکی را تحت استرس و فشار مضاعفی قرار می دهد.

 

 

تیم اورکلاک ماتریکس متشکل از علی کریمخانی و پژمان ذوالفقاری (برترین اورکلاکرهای کشور) به عنوان تنها نماینده ایران و خاورمیانه در این رویداد مهم شرکت داشتند و برای انجام تست‏های خود از Core i7 2600K، MSI GTX580 Lightning، MSI P67A-GD65و Thermaltake 1350wاستفاده نمودند که در نهایت با استفاده از نیتروژن مایع (LN2) موفق شدند به فرکانس هسته 1520 مگاهرتز! برای کارت گرافیکی GTX580 Lightningدست پیدا کنند و امتیاز 11658 را در بنچمارک گرافیکی 3D-Mark11کسب کنند که امتیاز بسیار بالایی برای حالت تک کارت (Single GPU) بشمار می آید.

 

تیم ماتریکس مقام سوم مسابقات Lords Of Overclocking 2011

 

قابل ذکر است فرکانس کارت گرافیکی GTX580 Lightningدر حالت پیش فرض 832 مگاهرتز بوده و توسط اورکلاکرهای ایرانی بیش از 83% اورکلاک شده است. این در حالی است که GTX580کارت گرافیک پر مصرفی بوده و در حالت اورکلاک توان مصرفی آن بیش از دو برابر افزایش می‏یابد ولی سیستم توان 16 فاز کارت گرافیک GTX580 Lightningبه همراه استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت تحت استاندارد نظامی (Military Class II) باعث شده است تا توانایی دستیابی به فرکانس‏های بالا و خارق العاده را داشته باشد و در عرصه اورکلاکینگ رقبای خود از دیگر برندها را پشت سر بگذارد.

*رکورد جهانی 3D-Mark11پیش از این 11390 بوده و در اختیار اورکلاکر مطرح روسی قرار داشت!

http://www.msi.com/news-media/news/1285.html

 

 

Matrix Overclocking

 

Matrix Overclock
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389