جدیدترین محصول Thermaltake ؛ پدیده‏ ای برای گیمرها

جدیدترین محصول Thermaltake ؛ پدیده‏ ای برای گیمرها تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۵/۱۷

جدیدترین محصول Thermaltake؛ پدیده‏ ای برای گیمرها

 

کمپانی  Thermaltake یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کیس‏ رایانه‏های شخصی، یکی دیگر از محصولات جدید خود را در این زمینه معرفی کرد. این کمپانی که پیش‏تر با طراحی کیس Level 10 GT  با همکاری شرکت BMW DesignWorks موفق به اخذ جوایز متعددی از جمله red dot design award : product design 2010  شده بود، قصد دارد نسخه جدیدی از این محصول موفق را روانه بازار کند.

این محصول جدید که Level 10 GT Snow Editionنام دارد، از نظر طراحی ظاهری شبیه به Level 10 GTاست. Level 10 GT Snow Editionجهت استفاده گیمرها و حرفه‏ای‏های دنیای سخت افزار با رنگ سفید و مشکی طراحی شده که جلوه زیبایی به آن بخشیده است. طراحی داخلی این کیس کاملاً به رنگ مشکی بوده و مادربوردهای XL-ATXو کارت‏های گرافیکی بزرگ (تا 37 سانتی متر طول) را نیز پشتیبانی می‏‏کند.

 

      

با توجه به طراحی این کیس برای گیمرها و افراد حرفه‏ای، نیازمند سیستم خنک کننده قدرتمندی می‏باشد. به همین منظور این محصول همراه 3 فن 20 سانتی متری و یک فن 14 سانتی متر عرضه می‏شود. این فن‏ها از LEDرنگی برخوردار بوده که به زیبایی‏های این کیس می‏افزاید. استفاده از فن‏های بزرگ علاوه بر تولید صدای کمتر (نهایتا 16 دسی بل) باعث جریان هر چه بهتر هوا در داخل کیس می‏شود که کمک شایانی به خنک‏سازی قطعات می‏نماید.

مهندسین کمپانی Thermaltakeجهت کامل‏تر شدن این محصول، پشتیبانی از سیستم‏های خنک‏کننده مایع را در زمره امکانات این محصول قرار داده‏اند، به همین علت است که Level 10 GT Snow Editionاز رادیاتورهای 24 سانتی‏متری پشتیبانی می‏کند.

منتظر ارائه این کیس قدرتمند توسط ماتریس باشید.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389