خودنمایی غول فریم ها: لپ تاپ گیمینگ MSI GT76 در راه است

خودنمایی غول فریم ها: لپ تاپ گیمینگ MSI GT76 در راه است تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۲/۲۹

به تازگی تصاویر و اطلاعاتی از یکی از پرچمدارانMSI در حوزه لپ تاپ های گیمینگ منتشر شده است که نشان می دهد باید منتظر یک غول پردازشی برای بلعیدن فریم ها باشیم!

لپ تاپ قدرتمندMSI GT76 در راه است؛ البته برای گیمرهای پولدار

تصاویری از نوت بوک گیمینگ جدیدMSI GT76 در حالی منتشر شده است که تغییر در رویه طراحی این اژدهای تایوانی را می توانید به وضوح در آن مشاهده کنید. نوارهایRGB از صفحه کلید به زیر کابینت و حتی اگزوزهای کولر نیز گسترش یافته و شاهد یک اگزوز یکپارچه بسیار بزرگ در پشت نوت بوک هستیم.

هر چند که مشخصات فنی و سخت افزاری آن هنوز منتشر نشده است، اما می دانیم کهMSI در این سری قطعا از کارت گرافیک هایGeForce RTX 2070 وGeForce RTX 2080 استفاده خواهد کرد. در قلب پردازشی آن نیز شاهد استفاده از پردازنده هایCoffee Lake-H Refresh شرکت اینتل خواهیم بود. با توجه به استفاده از یک کولر نسبتا بزرگ، به صورت قطعی از سخت افزارهای قدرتمند مانندCPUهای 8 هسته ای اینتل مطمئن هستیم.

این لپ تاپ که از سریMSI GT76 بوده اما نام قطعی آن هم قابل تائید نیست، از یک صفحه کلید مکانیکی بهره می برد. درگاه هایI/O که در تصاویر نیز قابل رویت است، دست کم شامل رابطUSB Type-C، HDMI وDisplayPort به عنوان مهمترین رابط ها است. به احتمال بسیار زیاد در کامپیوتکس 2019 شاهد معرفی این غول قدرتمند خواهیم بود.

 

منبع: سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389