ایسوس از نسل جدید مادربردهای سری X570 با چیپست AMD رونمایی کرد

ایسوس از نسل جدید مادربردهای سری X570 با چیپست AMD رونمایی کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۳/۱۲

برند تایوانی ایسوس طی مراسمی از نسل جدید مادربردهای سریX570 با چیپستAMD رونمایی کرد. در ادامه با مدل‌های مختلف این سری مادربردها آشنا می‌شویم.

ایسوس، ارزشمندترین برند سخت افزاری تایوان قبل از رویداد کامپیوتکس 2019 طی مراسمی مادربردهای جدیدترین چیپستAMD یعنیX570 را با مدل‌های متنوع معرفی کرد. همان‌طور که مطلع هستیدAMD نسل سوم پردازنده‌های موفقRyzen را با معماری جدید و پشتیبانی از نسل 4PCIe Express که سبب عملکرد بهتر و ایجاد پهنای باند بهتر نسبت به نسل قبل می‌شوند را معرفی کرد. همین امر برترین برند تولیدکننده مادربرد در جهان یعنی ایسوس را واداشت تا مدل‌های متنوعی برای این نسل ارز پردازنده هایAMD معرفی کند. ایسوس در این مراسم برای چیپستAMD X570 تعداد 11 مادربرد را در 4 سری مختلف یعنیROG, ROG Strix, Prime, TUF Gaming معرفی نمود که به آن می‌پردازیم.

معرفی مادربردهای سریX570

سریROG

ابتدا با برترین سری این چیپست شروع می‌کنیم. مطابق انتظار ایسوس در این سریROG  برای این چیپست سنگ تمام گذاشته و سه مدلCrosshair VIII Formula که یک خنک کننده ویژه مدار تغذیه به نامCrosschill EK III بهره می‌برد که در نوع خود نسبت سایر مادربردهای دارای چیپستAMD بی نظیر است همچنین مدلCrosshair VIII Hero که با زره و تجهیزاتی کامل به همراه نورپردازی فوق العادهRGB معرفی شدند.

در کنار این مدل‌ها ایسوس از مادربردی به نامCrosshair VIII Impact هم رونمایی کرد تا اورکلاکرها و طرفداران سیستم‌های کوچک نیز وارد این آتش بازی شوند.

 

سریROG Strix

همانند گذشته این سری از محصولات، سبک و عملکرد و امکانات اورکلاک را همچون سریROG دارند اما یک سری امکانات به دلیل تمرکز بر روی عملکرد و ظاهر مادربرد صرف نظر شده است برای آحرین پلتفرم رایزن، ایسوس دو مادربرد با فرم فاکتورATX و یک مادربرد با فرم فاکتورMini-ITX که آن را ترور کوچک می‌نامد تدارک دیده است.

سریTUF Gaming

محصولاتTUF Gaming ایسوس علاوه بر مقاوم بودن نسبت محصولات دیگر از نگاه مالی سری مقرون به صرفه به شمار می‌روند. علاوه بر این ایسوس با پروژهTUF Gaming Alliance شرکایی در زمینه تولید حافظه، منبع تغذیه و سیستم کولینگ ایجاد نموده تاTUF Gaming علاوه بر جذابیت خاص از لحاظ ظاهری سبکی خاص را روایت کند.

هر دو مادربرد معرفی شده از این سری از یک برد تشکیل شده و تفاوتشان پشتیبانی ازWIFI است. همچنین خازن‌ها و چوک‌های این مادربرد تحمل 20 درصد بیشتر ولتاژ نسبت سایر مدل‌ها دارند.

سریWS

پردازنده های جدیدRyzen AMD برای کارهای پردازش‌های سنگین هم بسیار کارآمد هستند. از این رو به مادربردی به اصطلاح ایستگاه کاری نیاز است تا بتوان از این ظرفیت استفاده کرد. مادربردPro WS X570 ACE با پشتیبانی از این نسل پردازنده‌ها و اتصال جدیدPCIe 4.0 به همراه پشتیبانی از حافظه‌هایECC امکانات مناسبی را برای پردازش‌های سنگین فراهم می‌کند

سریPrime

اگر در این مادربردهای معرفی شده به دنبال مادربردی باشید که هرگونه قابلیت و زیبایی منحصر به فردی را دارا باشد آن مادربردPrime X570-PRO است که با اصالت همیشگی سریPrime معرفی شده و علاقه‌مندان را به وجد می‌آورد.

منبع خبر: Asus
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389