مانیتورهای گیمینگ MSI با پنل های سامسونگ؛ نهایت کارایی برای گیمرها

مانیتورهای گیمینگ MSI با پنل های سامسونگ؛ نهایت کارایی برای گیمرها تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

شرکت سامسونگ الکترونیک، سازنده پنل های مانیتورهای برندهای بسیاری از جملهMSI است؛ برندSmsung به تنهایی بزرگترین فروشنده تلویزیون و بزرگترین سازنده مانیتورهای منحنی در جهان است. این غول کره ای برای همکاری بیشتر باMSI، اعلام آمادگی کرده است.

شرکتMSI چندیست که پا به دنیای مانیتورهای گیمینگ نهاده و البته با دستاوردهای خود، در این راه خوب درخشیده است. شرکت سامسونگ سازنده پنل مانیتورهای گیمینگMSI است. پنل های منحنیMSI تماما با درجه انحنای 1500R و 1800R تولید شده و زاویه 178 درجه ای برای تمامی پنل ها تائید شده است.

سامسونگ تائید کرد که در ساخت پنل گیمینگ برایMSI، نهایت عملکرد و دقت را در نظر گرفته و قطعا گیمرها یک گیم پلی کم نظیر را با این مانیتورها تجربه خواهند کرد. مانیتورهای گیمینگMSI از ابعاد 24 تا 34 اینچ تولید می شوند. یکی از مدیرانSamsung با حضور در کامپیوتکس امسال و غرفهMSI، از تولید مشترک مانیتورهایی مانندOptix MPG341CQR ابراز افتخار کرد.

Optix MPG341CQR از پرچمدارانMSI است که با پنل منحنی(1800R) طراحی شده است. این مانیتور 34 اینچی دارای فرکانس موثر 144 هرتز بوده و منوی کاربری آن تماما با ماوس قابل کنترل بوده و به شکل یک برنامه نرم افزاری درآمده است. MPG341CQR اولین مانیتور گیمینگ جهان با قابلیت هوش مصنوعی(AI) و تشخیص چهره است. مهارت مهندسی سامسونگ به همراه نوآوری هایMSI، ترکیب یک محصول خیره کننده را خواهد داد؛ این 2 شرکت در آینده نزدیک محصولات جدید خود را راهی بازار خواهند کرد.

 

منبع خبر: سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389