خنک کننده خاص لپ تاپ GT76 Titan خبرساز شده است!

خنک کننده خاص لپ تاپ GT76 Titan خبرساز شده است! تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۴/۰۴

MSIشرکت ها برای استفاده از سخت افزارهای قدرتمند در نوت بوک های خود، از خنک کننده های متفاوت، با ترکیب خلاقیت و نوآوری های خود استفاده می کنند. یکی از همین خنک کننده های ویژه و بسیار قدرتمند را می توانید در لپ تاپ جدیدMSI GT76 بیابید؛ در ادامه با همراه باشید.

لپ تاپ گیمینگMSI GT76، غول فریم ها با یک خنک کننده خاص و ویژه!

شرکت هایی مانندMSI وACER از خنک کننده های بسیار مناسبی در نوت بوک هایی گیمینگ خود استفاده می کنند؛MSI GT76 لپ تاپی است که از وادی پرچمداران به تازگی رونمایی شده است. این نوت بوک با مدل های کم مصرف و ضعیفتری از جملهMSI GS65 وGS75 متفاوت بوده و یک رویکرد سخت افزار محور دارد.

"شرکتMSI اینبار یک تایتان فوق قدرتمند را در حالی معرفی کرده است که پا را از قطعات لپ تاپ فراتر نهاده و در مواردی از قطعات کلاس دسکتاپ(PC) استفاده کرده است. GT76 Titan از قدرتمند ترین پردازنده ی جهان در کلاس دسکتاپ بهره می برد؛Core i9-9900K قلب تپنده ی این لپ تاپ بوده و جالب است بدانید که فرکانس 5.0 گیگاهرتزی آن برای تمامی هسته حفظ شده است.

این لپ تاپ گیمینگ که در اکثر بخش های خود از دیودهایLED RGB بهره می برد، دارای کارت گرافیکRTX 2080 به عنوان یکی از سریعترین های جهان است. یک مانیتور گیمینگ با نرخ بروزرسانی 240 هرتز در ثانیه و پشتیبانی از فناوریNVIDIA G-Sync هم در آن لحاظ شده است."

اینک که با سخت افزارهای این محصول آشنا شدیم، به سراغ سیستم تهویه خاص و البته پیشرفته آن می رویم؛MSI از 11 لوله ناقل حرارت( Heat Pipe ) به همراه صفحات بزرگ فلزی در این مدل استفاده کرده است. در نتیجه یکی از بزرگترین سامانه های هیت سینک و هیت پایپ را شاهد هستیم. در انتها نیز هیت پایپ ها به دو عدد هیت سینک و فن های بزرگ متصل می شوند.

جالب است بدانید که بسیاری از رقبا از جملهAlienware 17 حتی نیمی از این مقدار را استفاده نکرده است. جالب است که هیت پایپ ها نیز از یکدیگر مجزا بوده و این یک مزیت قوی به حساب می آید.

منبع خبر: سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389