MSI و BlueStacks بازی‌های اندرویدی را با نرخ ۲۴۰ فریم‌برثانیه به دسکتاپ می‌آورند

MSI و BlueStacks بازی‌های اندرویدی را با نرخ ۲۴۰ فریم‌برثانیه به دسکتاپ می‌آورند تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

MSI که در حوزه‌ی بازی بیشتر به لپ‌تاپ‌های گیمینگ و مادربوردهای بالارده شهرت دارد، می‌خواهد شانس خود را در دنیای بازی‌های موبایل بیازماید.

MSI وBlueStacks با اعلام همکاری خود، پلتفرم جدیدی با نامMSI App Player را به‌عنوان روشی جایگزین برای انجام دادن بازی‌های اندرویدی روی کامپیوترهای ویندوزی به گیمرها معرفی کردند. این پلتفرم امکان اجرای بازی‌های اندرویدی را در محیط‌های دسکتاپ با نرخ ۲۴۰فریم‌بر‌ثانیه فراهم ‌می‌کند.

توسعه‌دهندگان ادعا دارند که اگرچه برنامه‌های اندروید به‌صورت بومی روی کامپیوترهای دسکتاپ ویندوزی اجرا نمی‌شود، ولی این شبیه‌ساز آنقدر قدرت‌مند است که عملکردی بهتر از گلکسی اس 10 دارد. مقایسه‌ی این شبیه‌ساز با گوشی هوشمند قدرتمند گلکسی اس 10، نشان از اطمینان زیادی است که توسعه‌دهندگان این شبیه‌ساز به آن دارند. MSI همچنین اعلام کرده‌است کهMSI App Player توانایی اجرای بازی‌ها با نرخ ۲۴۰فریم‌بر‌ثانیه، برای اولین‌بار در دنیای اندروید اتفاق می‌افتد.

همچنین نرم‌افزارMSI App Player، از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جالب و مختلف زیادی بهره می‌برد. برای مثالMSI App Player به شما این امکان را می‌دهد که چندین بازی را در حالت اسپلیت ویو(Split View) قرار دهید و هم‌زمان در یک صفحه آن‌ها را به‌صورت هم‌زمان اجرا کنید. این ویژگی برای بازی‌هایی که در آن‌ها گیمر باید مدتی منتظر شارژشدن مجدد قابلیت‌ها و سلاح‌هایش باشد، بسیار مفید خواهد بود.

همچنین شبیه‌سازMSI برای برخی اپلیکشن‌های تأییدشده، قابلیت تغییر نور روشناییRGB روی کیبورد لپ‌تاپ‌های گیمینگ را به گیمرها می‌دهد و گیمرها به‌راحتی می‌توانند آن‌ را سفارشی‌سازی کنند.

اگر مانیتور کامپیوتر یا نمایشگر لپ‌تاپ کاربر قادر به پشتیبانی از نرخ تازه‌سازی (ریفرش‌ریت) تا ۲۴۰هرتز باشد، به‌سادگی می‌توان از حداکثر مزایای نرخ ۲۴۰فریم‌بر‌ثانیه روی کامپیوتر استفاده کرد؛ هرچند نمایشگرهایی با ریفرش‌ریت پایین‌تر نیز از مزایای فریم‌ریت بالای شبیه‌سازMSI بی‌بهره نخواهند ماند.

نرم‌افزارApp Player در جدیدترین سیستم‌های گیمینگMSI به‌صورت پیش‌فرض نصب شده‌است و می‌توان از آن استفاده کرد؛MSI همچنین امکان دانلودApp Player را به تمام کابران داده و به‌سادگی می‌توان آن را برای لپ‌تاپ‌های قدیمی‌تر از سایتMSI دانلود و نصب کرد.

منبع خبر: زومیت
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389