بررسی GE65 RAIDER، عملکردی واقعی و سریع

بررسی GE65 RAIDER، عملکردی واقعی و سریع تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۵/۰۸

عملکرد قدرتمند و طراحی خاص همیشه دو فاکتور جدا نشدنی برای گیمرها محسوب می شوند. با خواندن این مقاله،  متوجه خواهید شد که GE65 Raiderبراحتی گوی سبقت را از رقبای خود ربوده است.  شاید در بازار لپ تاپ های گیمینگ ده ها دستگاه را بتوان پیدا کرد که بسیار قدرتمند و یا فوق باریک باشند، اما MSI GE65 Raiderموفق به دست آوردن دو قابلیت قدرت در کنار حمل و نقل آسان به صورت همزمان شده است. به همین منظور در ادامه به بنچمارک های بدست آمده آن نگاهی میندازیم.

عملکردی فراتر از انتظار

برای جمع بندی بهتر از عملکرد GE63 Raider، مقایسه  ای انجام دادیم بین این دستگاه و دو مدل مشابه موجود در بازار لپ تاپ های گیمینگ.

بنچمارک CPUبا Cinebench R15

Core i9-9880Hیک پردازنده هشت هسته ای با معماری Intel Coffee Lakeمی باشد، در سوی دیگر، Core i7-9750Hیک پردازنده 16 هسته ای صاحب نام می باشد که ساختار آن کاملا برای لپ تاپ های گیمینگ طراحی شده است. ما اعداد بدست آمده از بنچمارک های را در حالت چند هسته ای بین این سه لپ تاپ مقایسه کرده ایم، که شاهد برتری 22 درصدی GE6G Raiderنسبت به دو دستگاه دیگر هستیم.

بنچمارک GPUبا 3DMark

قبل از بررسی نمودارها ابتدا نگاهی به تفاوت گرافیک این دستگاه ها میاندازیم. GE65و یکی از دو دستگاه دیگر به گرافیک استاندارد RTX 2070و لپ تاپ سوم به گرافیک RTX 2070با طراحی Max-Q )مخصوص لپ تاپ های گیمینگ با بدنه ای باریک)  تجهیز شده اند. به طور کلی، GE65نسبت به دو رقیب خود نمرات  تاثیرگذارتر و با ثبات تری را همراه داشته و در حدود 15 درصد بهتر عمل کرده.

اما، بعد از مشاهده این اعداد و ارقام حتما کنجکاو خواهید شد که چرا این لپ تاپ ها با تنظیمات پردازنده و گرافیک یکسان عملکردهای متفاوتی داشته اند.

اسلحه ای قوی با سیستم خنک کنندگی ویژه

با وجود آخرین پردازنده Intel Core i9و گرافیک RTX 2070انجام کارهای سنگین و یا بازی های روز موضوع پیچیده ای برای GE65  محسوب نمیشود. این ماشین با طراحی سیستم خنک کنندگی Cooler Boost 5نقطه نقطه ی قطعات خود را خنک نگه میدارد. تیم تحقیق و توسعه Msiبا طراحی این سیستم که برای قطعات اصلی همچون پردازنده و کارت گرافیک سیستم جریان هوای جداگانه در نظر گرفته، با استفاده از 7 لوله حرارتی نهایت عملکرد را هنگام بازی برای شما به اجرا می گذارد. سیستم خنک کنندگی دو رقیب دیگر با وجود کارت گرافیک سنگین تر تنها به 5 لوله حرارتی تجهیز شده. پس جای تعجب نیست که msiنمرات بهتری را بدست بیاورد.

همه قدرت را با DRAGON CENTERبه نمایش بگذارید

در کنار سیستم خنک کنندگی بینظیر، ما همچنان نیاز داریم که با کمک ابزاری بر تمام تنظیمات نظارت داشته باشیم، که این شامل بهینه سازی، تعدیل و یا تغییر تمامی ویژگی ها می باشد. به لطف وجود ابزاری همچون Dragon Centerمصرف کننده هنگام انجام هر کاری مثل اجرای یک بازی سنگین بیشترین بازدهی را شاهد خواهد بود. تنظیماتی همچون نور پردازی RGBبرای هر دکمه، کیفیت صدا، اطلاعات سیستم خنک کنندگی، یا پخش True Color. با چنین دستیاری، تنها کاری که سیستم را در حالت Turboقرار دهید و فرکانس GPUرا در بیشترین حالت برسانید زدن چند تا کلیک است.

مشخصاتی ورای تصور یک گیمر         

علاوه بر مشخصات ذکر شده، پنل باریک فوق سریع IPS 240Hz با پخش شفاف،Killer Wi-Fi 6برای پشتیبانی از آخرین نسل اینترنت واسپیکر های Dynaudioبا اتاق فوق بزرگ برای بهبود کیفیت و جزئیات صدا تا 50 درصد نظر هر گیمری را جلب خواهند کرد. اما نکته هائز اهمیت قرار دادن این همه ویژگی منحصر بفرد در یک بدنه فشرده می باشد که GE65براحتی از پس آن برآمده. شما می توانید به راحتی در جمع گیمرها حاضر شوید!
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389