اژدهای تایوانی با مانیتور گیمینگ MAG Optix G27C4 انحنا و کیفیت را یکجا آورده است

اژدهای تایوانی با مانیتور گیمینگ MAG Optix G27C4 انحنا و کیفیت را یکجا آورده است تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۶/۱۴

شرکتMSI یک مانیتور گیمینگ جدید، موسوم بهMAG Optix G27C4 را معرفی کرد؛ زیبا، حرفه‌ای و منحنی، مناسب برای گیمرهایی که ساعات طولانی را پشت سیستم به بازی مشغول بوده و افزون بر ویژگی یک نمایشگر مخصوص بازی، به کیفیت تصویر نیز اهمیت بسیاری می‌دهند.

اژدهای تایوانی، عضو جدید نمایشگرهای مخصوص بازی خود با نامMAG Optix G27C4 را معرفی کرد؛ یک مانیتور گیمینگ تمام عیار که با پنل 27 اینچی ساخت شرکت سامسونگ، از شدت انحنای 1500R برخوردار است. MAG Optix G27C4 از نظر ظاهر، بی شباهت با مدل‌های موجود از این شرکت نبوده و تنها در زمینه قابلیت و ویژگی‌ها، با یک مانیتور جدید روبرو هستیم.

مانیتور گیمینگ MAG Optix G27C4از رزولوشن FHDیا همان 1080×1920 پیکسل بهره برده و با تکیه بر فناوری AMD FreeSync، می‌تواند نرخ به‌روزرسانی 165 هرتز پشتیبانی کند. برای استفاده از چنین فرکانسی، باید از درگاه DisplayPort 1.2aاستفاده کرد.

خوشبختانه شرکت MSIدر MAG Optix G27C4از پنل های VAاستفاده می‌کند که زاویه دید 178 درجه را تضمین کرده و از دقت بالاتری در رنگ‌ها برخوردار هستند. در نتیجه به نسبت مانیتورهای گیمینگ مبتنی بر پنل های TN، کیفیت بالاتری را شاهد هستیم. این مانیتور دارای زمان پاسخ به فرکانس تنها 1 میلی ثانیه بوده و برای بازی‌های FHDبا جزئیات و فریم بالا، گزینه ایده آلی خواهد بود. افزون بر یک درگاه DisplayPort 1.2a، این مانیتور به دو رابط HDMI 1.4aهم مجهز شده است. سیستم کاهش نورهای آبی مزاحم و سامانه جلوگیری کننده از سو سو زدن تصویر، دیگر ویژگی‌های MAG Optix G27C4را شامل می‌شوند.

منبع : شهر سخت افزار
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389