OPTIX MAG161V مانیتور گیمینگ قابل حمل

OPTIX MAG161V مانیتور گیمینگ قابل حمل تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

MSI، به عنوان سردسته تولید کنندگان قطعات کامپیوتری در دنیای گیمینگ، همواره در حال گسترش و معرفی قطعات و امکانات جدید در این حوزه بوده است. این بار نیز مفتخر هستیم تا اولین مانیتور گیمینگ قابل حمل خود را تحت عنوان Optix MAG161Vمعرفی کنیم.

MSI Optix MAG161تنها با وزن بسیار کم 0.9 کیلوگرم و ضخامت فوق باریک 5.1 میلی متر دشواری حمل و نقل را به حداقل رسانده. ازاقلام همراه دستگاه می توان به کیس تمام چرم آن اشاره کرد که  به قرار گرفتن مانیتور در حالت ایستاده در هر مکانی نیز کمک می کند. همچنین پورت های چند منظوره ای همچون HDMIو Type-Cدستگاه هایی چون لپ تاپ، گوشی هوشمند، دوربین عکاسی و غیره را نیز پشتیبانی می کند. شما از دیدن کیفیت تصویر Full HD  با پنل IPSلذت خواهید برد.

دیگر استفاده همزمان از دو مانیتور، مختص محل کار و یا خانه شما نخواهد بود.  Optix MAG161Vبرای مصارف گوناگونی مناسب خواهد بود:  شما می توانید مشتری خود را در یک کافی شاپ پرزنت کنید، میتوانید هنگام بازی کردن با یک نمایشگر بزرگ به همراه دوستان خود سرگرم شوید و یا حتی می توانید بعد از یک روز کاری در راه خانه با دیدن یک فیلم دیدنی خستگی خود را در کنید!

بنابراین اگر شما هم اهل بازی هستید Optix MAG161Vرا از دست ندهید، هم در کار زیرک باشید و هم در بازی بی رقیب.

طراحی با قابلیت حمل آسان

Optix MAG161Vیک مانیتور قابل حمل فوق سبک با وزن 0.9 کیلوگرم می باشد. شما میتوانید آن را همراه خود بدون هیچ دشواری و سختی ای به هر جا که میخواهید حمل کنید. دیگر درمحل کار و یا خانه خود حبس نشوید، مطمئن باشید که این مانیتور در هرجا و هر کجا بهترین تجربه بصری را آنطور که می خواهید برایتان فراهم می سازد.

فوق باریک

مانیتورها به طور معمول و تا به امروز به علت ابعاد خود به صورت ثابت و بدون حرکت طراحی شده اند. با این وجود Optix MAG161Vتنها با ضخامت 5.1 میلی متری باریکترین مانیتور قابل حمل در دنیا محسوب می شود. این طراحی فضای زیادی را در کوله پشتی شما اشغال نخواهد کرد و به شما این امکان را می دهد تا با کمترین زحمت آن را به هرجایی که میخواهید با خودتان حمل کنید.

رزولوشن Full HD

رزولوشن Full HDجزئیات بهتری را هنگام اجرای بازی های روز و یا تماشای شو تلویزیونی مورد علاقتان به تصویر می کشد. Optix MAG161Vتجربه بصری فوق العاده ای را برایتان فراهم میکند.

USB TYPE Cهم پخش هم شارژر

شما می توانید تنها با اتصال یک کابل ساده USB TYPE Cاز Optix MAG161Vاستفاده کنید. USB Type Cبا طراحی متمایز کانکتور خود که به شکلی مجزا و متقارن می باشد، به شما این امکان را میدهد تا آخرین تجهیزات خود را براحتی و با دردسر کمتر به این مانیتور متصل کنید.

MINI HDMI

HDMIیک از مهمترین ابزار های انتقال تصویر/صدا در دنیا محسوب می شود. با پورت ورودی/خروجی mini HDMIمی توانید Optix MAG161Vرا به تجهیزاتی چون پروژکتور، کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، کنسول بازی، دوربین و ... وصل کنید.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389