ام‌اس‌آی نمایشگر گیمینگ Optix MAG272QR را معرفی کرد

ام‌اس‌آی نمایشگر گیمینگ Optix MAG272QR را معرفی کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۸/۱۰/۰۷

نمایشگر مناسب، از مهم‌ترین تجهیزات گیمرها محسوب می‌شود. یک نمایشگر مخصوص بازی باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد تا بتواند رضایت یک گیمر حرفه‌ای را که در طول روز ساعات زیادی را صرف انجام بازی میکند جلب کند. این ویژگی‌ها بیشتر شامل مشخصات فنی پنل نمایشگرهای مخصوص بازی میشود. امروز کمپانی تایوانی ام‌اس‌آی نمایشگر گیمینگ جدید خود را با مدلOptix MAG272QR معرفی کرده که میتوان آن را به عنوان یک مانیتور مخصوص بازی ایده آل معرفی کرد.

این نمایشگر مجهز به یک پنل 27 اینچی سریع است و این محصول در سری محصولات Arsenal Gamingشرکت ام‌اس‌آی دسته بندی میشود. کمپانی در این نمایشگر از پنل نوع VAبا وضوح تصویر WQHDیا 2560 * 1440 استفاده کرده که نرخ تازه سازی تصویر در آن 165 هرتز و زمان پاسخگویی آن تنها 1 میلی ثانیه  (GTG) می باشد. این زمان پاسخگویی برای یک نمایشگر مختص بازی کاملا مناسب است. همچنین نمایشگر Optix MAG272QRاز فناوری FreeSyncشرکت AMDپشتیبانی میکند و قادر است 95.6 درصد از استاندارد DCI-P3را پوشش دهد.

پنل به کار رفته در این نمایشگر قادر به ارائه 1.07 میلیارد رنگ می‌باشد و تا زاویه 178 درجه، تصاویر را بدون افت کیفیت به نمایش میگذارد. حداکثر روشنایی در این نمایشگر 300 نیت و کنتراست استاتیک آن معادل 3000:1 است. ام‌اس‌آی در طراحی این محصول علاوه بر در نظر گرفتن عناصر گیمینگ و حال و هوای یک محصول مخصوص بازی، به آرگونومیک بودن آن نیز توجه داشته، بنابراین پایه نمایشگر Optix MAG272QRبه گونه‌ای طراحی شده تا در جهات مختلف قابل تنظیم باشد و حتی میتوان آن را با چرخش 90 درجه، به صورت عمودی استفاده کرد.

در عقب نمایشگر نورپردازی RGBتعبیه شده که از طریق نرم افزار MSi Mystic Lightقابل شخصی سازی است. خروجی های تصویر این مانیتور عبارتند از یک پورت USB-C، پورت استاندارد DisplayPort 1.2aو دو پورت HDMI 2.0که به طور کامل از رزولوشن 1440pاین نمایشگر پشتیبانی میکنند. با استفاده از پورت HDMI 2.0نرخ تازه سازی تصویر به 144 هرتز محدود میشود. ام‌اس‌آی این محصول را هم اکنون با قیمت 350 دلار روانه بازار کرده است.   
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389