آغاز مسابقات MGC 90 ماتریس با حضور تیم Fnatic

آغاز مسابقات MGC 90 ماتریس با حضور تیم Fnatic تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۶/۱۷

15 شهریورماه، اولین دوره مسابقات گیمینگ ماتریس در سالن شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران، آغار شد.

مسابقات فوق که در چهار رشته: Dota ،FIFA ،Counter Strike و PES برگزار می گردد با حضور بیش از 600 شرکت کننده، 400 نفر در بازیهای انفرادی و بیش از 45 تیم در بازی­های گروهی برگزار گردید.

در این رقابتها بیش از 45 تیم از سراسر کشور شرکت داشتند که از این میان می ­توان به تیم های حرفه ای و قهرمانان کشوری ایران، نظیرReborn  اشاره نمود، لازم به ذکر است که این تیم در بازی Dota به مسابقات جهانی فرانسه راه یافته است.

برنامه پس از پاسخ گویی به سوالات و معرفی قوانین آغاز شد. در هر دوره  تیم ­ها به رقایت با یکدیگر پرداخته و تیم برنده به مرحله بعدی راه پیدا خواهد کرد.

در روز اول تیم های شرکت کننده  N13، Red_ accsess، Kish، MIM، Ronin و..... به رقابت پرداختند.

در حاشیه این مسابقات تیم Fnatic که قهرمان بازی  Counter Strike در جهان است نیز با سه تیم از ایران به مسابقه دوستانه پرداختند.

  

بخش دیگر مسابقات، تیم اورکلاک ماتریس، مادربورد msi 990FX-GD80 را با پردازنده AMD 1090، رم   4GB ،2444  سوپرتلنت، کارت گرافیک msi GTX460 hawk و پاور 1350 ترمالتیک اورکلاک کردند.

شایان ذکر است در مکان برگزاری مسابقات نمایشی از محصولات مختلف شرکت ماتریس از قبیل نوت بو کها در سری های مختلف Classic Series  وFashion Series  و Gaming Series... همچنین AIOهای  msi در معرض دید عموم قرار گرفتند.

از محصولات ارایه شده در این نمایشگاه می ­توان به   Eyefinity   با مدل R5870 Eyefinity 6  اشاره نمود. لازم به ذکر است که در این تکنولوژی 6 مانیتور در کنار هم قرار گرفته­ اند و امکان مشاهده یک تصویر به صورت همزمان و یا 6 تصویر به صورت جداگانه را فراهم می­ نماید.

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389