ماتریکس در نمایشگاه بین المللی کامپیوتر آذربایجان غربی

ماتریکس در نمایشگاه بین المللی کامپیوتر آذربایجان غربی تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۶/۲۹

 شرکت ماتریس جهت معرفی محصولات خود در هفتمین نمایشگاه بین‏المللی کامپیوتر در استان آذربایجان غربی حضور یافت. در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه‏های بین المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی برگزار شد، لپ تاپهایی از سری‏های مختلف msi و همچنین AIOهای این شرکت در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

این نمایشگاه با حضور رئیس جمهور نخجوان، استاندار آذربایجان غربی، رئیس نظام صنفی رایانهای استان به همراه اعضاء صنف در روز 15 شهریورماه افتتاح شد و  تا روز 19 شهریور ماه ادامه داشت.

 

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‏ای آذربایجان غربی و رئیس اتحادیه خدمات رایانه ای ارومیه، آقای پرویز نژادی نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. گفتنی است ایشان یکی از نمایندگان فعال ماتریس در این استان می ­باشند.

در این نمایشگاه علاوه بر ماتریس، آقای گهرفر نیز یکی دیگر از نمایندگان شرکت در غرفه تاک نت محصولات msi را به نمایش گذاشته بود.

در نمایشگاه بین المللی کامپیوتر آذربایجان غربی بیش از 60 شرکت از فعالان صنف کامپیوتر از استان های ارومیه، تبریز، اصفهان و تهران در زمینه‏های مرتبط جهت ارائه خدمات و آشنایی بازدیدکنندگان با تازه های کامپیوتری گردهم آمدند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389