روز آخر مسابقات ماتریس: هیجان در اوج / کافه بازی

روز آخر مسابقات ماتریس: هیجان در اوج / کافه بازی تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۶/۲۹

سایت کافه بازی با حضور در جریان رقابت‏های بزرگMGC 90 ، ضمن پرداختن به گزارشی از روز فینال، عکسهایی از روزهای آغازین را در بخشی که به نام مسابقات ماتریکس نامگذاری کرده قرار داده است.  

در بخشی از این گزارش می‏خوانیم:

شرکت‌کنندگان

اکثر گیمر‌های شناخته شده و حاضر در مسابقات مختلف سال‌های گذشته امسال در مسابقاتMGC  حاضرند و مدعیان اصلی تقریبا از همان روز‌ اول شناسایی شده‌اند. شرکت‌کنندگان از شهرهای مختلف ایران و در محدوده‌ی سنی هفت تا چهل سال در این مسابقات شرکت کرده‌اند. سربازی که با مرخصی از پادگان و با لباس فرم در مسابقه شرکت کرده و یا شرکت‌کننده‌ای که با پای شکسته و به زحمت خود را به سالن رسانده بود، از نکات جذاب مسابقات در روزهای اول به شمار ‌می‌رفت.

 

ابراز احساسات تماشاگران

بازی‌های حساس در رشته‌های گروهی و بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی در رشته PES علاوه بر اجرا بر روی سن، با پرژکتور و یا مانیتورهای بزرگ برای حاضرین در سالن نیز به نمایش در می‌آمد که واکنش تماشاگران به جریان بازی‌ها به جذاب‌ترین بخش این روزها تبدیل شده بود. در روز چهارم مسابقات که مراحل نهایی در رشته  Dota و بازی مشترک تیم سوئدی و معتبر ‌FNATIC با گیمرهای ایرانی همزمان در سالن پخش می‌شد فریادها و عکس‌العمل‌های تماشاگران دیدنی بود.

 

بازی‌های غیر رسمی!

در کنار سیستم‌های در نظر گرفته شده برای انجام بازی‌های اصلی و در قالب مسابقات‌، تعدادی از سیستم‌ها نیز برای سرگرمی و همراهان شرکت‌کننده‌ها تعبیه شده که خود این سیستم‌ها به همراه کامپیوتر شخصی بعضی از شرکت‌کننده‌ها تبدیل به بستری برای جریان مسابقات غیر رسمی  در کنار مسابقات شده که به دلیل حضور گیمرهای مدعی در بازی‌های اصلی، این بخش نیز از جذابیت ویژه‌ای برخوردار شده است.

 

استادیوم آزادی

با شروع بازی های پایانی PES تماشاگران و حاضرین در سالن که از صبح مسابقات را گرم کرده‌ بودند رسما جو استادیوم را به سالن آوردند. تمام شعار‌های معروف فوتبالی در طول بازی به گوش می‌‌رسید. عکس‌العمل‌های حاضرین برای بازی در حال پخش دقیقا مشابه‌یک فوتبال واقعی شده بود. دو گیمر راه یافته به فینال هم که به دلیل حضور در یک رده مشترک از مدت‌ها پیش، رفاقت پیشه کرده بودند به هیچ وجه حاضر نشدند در مقابل یکدیگر  پس از گل زدن ابراز خوشحالی کنند.....

برای مطالعه کامل گزارش و مشاهده عکسها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

http://caffebazi.com/

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389