خاطرات قهرمان جهان از سفر به ایران و ماتریس / Fnatic

خاطرات قهرمان جهان از سفر به ایران و ماتریس / Fnatic تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۷/۰۶

گزارش پاتریک معروف به  CArn (رهبر تیم  Fnatic Cs) از سفر به ایران برای مسابقات MGC ماتریس

 

 

پس از یک سفر 5 روزه به تهران پایتخت ایران، امروز به انگلستان برگشتم. جایی که من به اتفاق  Xiztبرای حضور در مسابقات گیمینگ ماتریس و مسابقات مقدماتی  msi Beat itدعوت شده بودیم.

تابستان بسیار شلوغی داشتم. اگر درست به خاطر بیاورم از چهار ماه گذشته به شهرهای مالاگاتا، مالتا، تایوان، استکهلم، لندن، سارایوو، سالیسبری و ده‌ها شهر دیگر سفر داشته‏ام.

اشتیاق زیادی در فرودگاه برای پرواز به تهران داشتم. بعد از یک فرود فوقالعاده من را به قسمت VIPراهنمایی کردند و استقبال گرمی از من شد. طولی نکشید که عازم شمال شهر تهران شدم، جایی که اتاق من و ریچارد در یک هتل 5 ستاره هماهنگ شده بود.

هنگامی که در روز بعد به محل برگزاری مسابقات رفتیم در کمال تعجب شاهد گردهمایی بیش از 800 گیمر در چهار رشته Allstars  Dota، Counter Strike، FIFAو  PES بودیم! من و ریچارد در رقابت‏های 2 به 2 و 5 به 5 با گیمرهای ایرانی در مقابل انبوهی از تماشاچیان به رقابت پرداختیم. فکر می‏کنم 3 یا 4 بازی را واگذار کردیم! تشویق های شدید تماشاچیان ایرانی و اشتیاق بازیکنان حریف نشاندهنده جدیت آنها بود. بازیکنان خیلی خوبی داشتند . بازیکنان با استعدادی که نیاز به پرورش و حمایت دارند.

 

در مجموع فکر می‏کنم همه از این بازیها لذت بردند و این اصل مطلب است.

جالب‏تر آنکه وقتی بازی نمی‏ کردیم در میان انبوه جوانان تماشاچی و گیمر، مشغول بحث و تبادل نظر و گرفتن عکس‏های یادگاری بودیم. تا به حال جمعیتی به این گرمی و میهمان نوازی ندیده بودم، دوستان خوبی پیدا کردیم. در اوقات فراقت و بعد از زمان بازی‏ها، با هماهنگی شزکت ماتریس (نماینده انحصاری محصولات  msi  در ایران و اسپانسر بازی ها) به گشت و گذار در شهر تهران می پرداختیم.

از این فرصت استفاده می‏کنم و صمیمانه از گرین، حسین، سامی و ویشتا تشکر میکنم.

برای مشاهده کامل سفرنامه رهبر تیم فناتیک به بخش وبلاگ آدرس اینترنتی  www.fnatic.comمراجعه فرمائید.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389