رقابت‎های بزرگ رایانه‎ای ماتریکس /عصر فناوری اطلاعات

رقابت‎های بزرگ رایانه‎ای ماتریکس /عصر فناوری اطلاعات تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۷/۲۴

 

مسابقات بزرگ بازیهای رایانهای ماتریکس که از روز 17 شهریور ماه جاری کار خود را آغاز کرده بود، پس از 5 روز در تاریخ 21 شهریور به پایان رسید. این رقابتها در 4 رشته  PES، FIFA، Counter strike و Dota با کیفیتی در سطح جهانی برگزار و تمامی مسابقات فینال در روز پایانی انجام شد. رقابتهای فینال گیمی بود به طوری که هر تیم 2 بار باید پیروزر میشد، علی رحمانی در مسابقه PES در بازی اول پیروز شد و در مسابقه دوم شکست خورد و سرانجام در بازی آخر  به پیروزی  رسید و  مقام اول مسابقه PES را از آن خود کرد. در رشته Dota تیم هات پس از 2 پیروزی  اول، در رشته کانتر استرایک هم تیم GG با 2 پیروزی پیاپی و در رشته FIFA حسن فرساد توانست به مقام نخست دست پیدا کند.

 

سروش حسینی رهبر تیم GG از شهرستان کرج، علی میرشفیعیان، رهبر تیم هات از تهران، حسن فرساد از شهرستان بیرجند و علی رحمانی از تیم استار ایکس تهران در مسابقات شرکت کردند. در آخر مصاحبه کوتاهی با قهرمانان این 4 رشته انجام شد.

در این بحث تمامی قهرمانان با تشکر از مسئولین خواستار این بودند که شرایطی را فراهم آورند تا در مسابقات جهانی شرکت کنند، آنها اظهار داشتند "اگر ما هم مثل تمام دنیا به صورت حرفه ای به این رشته ها نگاه کنیم قطعاً موفق خواهیم شد. ضمن اینکه اسپانسرهای معتبر ما نیز می‏توانند با تشکیل دادن یک تیم قدرتمند از میان همین گیمرها به مزایای زیادی برسند و ما هم در سطح جهان مطرح شویم، از مسئولین این خواهش را داریم که کمی هم به ما توجه شود تا بتوانیم خود را مطرح کنیم".

حسن فرساد گفت: یکی از اعضای اصلی تیم ما، در مسابقات آسیایی شرکت کرد و مقام اول را کسب کرد و جالب اینجاست که کسی که در این تورنومنت چهارم شد در مسابقات جهانی به رتبه دوم رسید.

در پایان آقای حسن مقدم مدیرعامل ماتریس، ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان و میهمانان اعلام کرد که شرکت ماتریس برا ی افتخار آفرینی و اعتبار نام ایران، حمایت‏های لازم برا ی حضور بین‏المللی تیمهای مختلف این رشتهها را تقبل خواهد کرد و افزود خانواده بزرگ ماتریس تلاش میکند تا MGC 91 را با حمایت شرکت کنندگان بهتر از این دوره برگزار کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389