عرضه فلش درایو DataGuardian از سوی Super Talent

عرضه فلش درایو DataGuardian از سوی Super Talent تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۷/۲۸

شرکت Super Talent از سازندگان با سابقه و پیشرو در زمینه ماژول‏های حافظه، هاردهای جامد و فلشهای ذخیرهسازی اطلاعات (فلش درایو) از جدیدترین محصول خود با عنوان  USB 3.0 DataGuardianرونمایی کرد. فلش درایو USB 3.0 DataGuardian ویژگی منحصربفردی نسبت به دیگر فلش درایوها دارا بوده و با رمز عبور اختصاصی محافظت می‏گردد، در نتیجه امنیت اطلاعات شخصی شما را به راحتی تامین می‏کند.

فلش درایوها در دنیای امروز یک وسیله مفید و کارآمد بشمار می‏ آیند و به جرأت می‏توان گفت برای کاربران رایانه‏ای، داشتن آن امری ضروری به حساب می‏آید. ولی عموم کاربران همیشه با مشکل امنیت و حفظ اطلاعات شخصی از دسترس دیگران مواجه هستند. راه کارها و نرم افزارهای حفاظتی نیز عموماً پرهزینه و پر دردسر می‏باشند، ولی شرکت Super Talent این مشکل را به سادگی حل کرده است.

این فلش درایو به هیچ نرم افزاری برای اجرا شدن (Run) نیاز ندارد و استفاده از آن بسیار ساده است. پس از اتصال فلش درایو به رایانه، نرم افزاری که بروی Firmware این فلش درایو قرار دارد به صورت خودکار اجرا شده و از کاربر رمز عبور درخواست می‏کند، در صورت وارد کردن صحیح رمز عبور دسترسی شما به اطلاعات ذخیره شده بروی فلش درایو آزاد می شود. با جدا کردن فلش درایو از سیستم، دوباره به حالت Secure یا امن (قفل شده) باز میگردد.

همچنین از دیگر ویژگی‏های امنیتی این فلش درایو می‎ توان به قابلیت مسدود کردن 100% حملات Malware که به صورت خودکار اجرا می‏شوند، اشاره کرد. به این ترتیب از بسیاری حملات ویروسی شایع در مورد فلش درایوها جلوگیری می شود و می توانید با خیالی آسوده از فلش درایو DataGuardian خود استفاده کنید. پشتیبانی از نسل سوم درگاه ارتباطی USB با عنوان USB 3.0 باعث می‏گردد این فلش درایو سرعت خواندن و نوشتن بالایی داشته باشد و در زمان کمی قادر به انتقال حجم وسیعی از اطلاعات باشید. قابل ذکر است این فلش درایو در ظرفیت های 8، 16 و 32 گیگابایت عرضه خواهد شد.

در جدول زیر، سرعت خواندن و نوشتن این فلش درایو را مشاهده می‏کنید که به ترتیب 85 و 40 مگابایت در ثانیه می باشد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389