مسابقات ماتریکس /ماهنامه علم الکترونیک و کامپیوتر

مسابقات ماتریکس /ماهنامه علم الکترونیک و کامپیوتر تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۸/۰۱

اولین دوره مسابقات گیمینگ ماتریس در سالن شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران، در 15 شهریورماه آغار شد.

 

 مسابقات فوق که در چهار رشته:  Dota، FIFA، Counter Strike و  PES برگزار  می گردد با حضور بیش از 600 شرکت کننده، 400 نفر در بازیهای انفرادی و بیش از 45 تیم در بازی­های گروهی برگزار گردید. در این رقابتها بیش از 45 تیم از سراسر کشور شرکت داشتند که از این میان می­ توان به تیم های حرفه ای و قهرمانان کشوری ایران، نظیرReborn  اشاره نمود.

برنامه پس از پاسخ گویی به سوالات و معرفی قوانین آغاز شد. در هر دوره، تیم ­ها به رقایت با یکدیگر پرداخته و تیم برنده به مرحله بعدی راه پیدا خواهد کرد. در روز اول تیم های شرکت کننده N13، Red_ accsess، Kish، MIM، Roninو..... به رقابت پرداختند.

در حاشیه این مسابقات تیم  Fnatic که قهرمان بازی Counter Strike در جهان است نیز با سه تیم از ایران به مسابقه دوستانه پرداختند.

بخش دیگر مسابقات، تیم اورکلاک ماتریس، مادربورد  msi 990FX-GD80 را با پردازنده AMD 1090، رم  4GB، 2444 سوپرتلنت، کارت گرافیک msi GTX460 hawk  و پاور 1350 ترمالتیک اورکلاک کردند.

گفتنی است در رشته FIFA 2011 سید حسن فرساد، و در رشته  PES علی غلام حسینی برنده 2 میلیون تومان و یک دستگاه نِت بوک  msi شدند.

در رشته   DOTA allstars  تیم  Hot و در رشته COUNTER STRIKE تیم G.G، برنده شدند که به هر تیم 5 میلیون تومان و  به هر نفر یک دستگاه نِت بوک  msi اهدا شد.

شایان ذکر است در مکان برگزاری مسابقات نمایشی از محصولات مختلف شرکت ماتریس از قبیل نوت بو کها در سری های مختلف Classic Series  وFashion Seriesو Gaming Series... همچنین AIOهای  msi در معرض دید عموم قرار گرفتند.

از محصولات ارایه شده در این نمایشگاه می­توان به Eyefinity با مدل R5870 Eyefinity 6 اشاره نمود. در ضمن اختتامیه مسابقات روز دوشنبه 21 شهریور برگزار شد.

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389