هنرنمایی Bulldozerدر بدو ورود

هنرنمایی Bulldozerدر بدو ورود تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۸/۰۷

بالاخره پس از مدت‏ها انتظار پردازنده‏های Bulldozer شرکت AMD سربلند از تست‏های این شرکت آماده عرضه به بازار شدند. AMD تعدادی از پردازنده‏های جدید خود را در اختیار اورکلاکرها قرار داد تا قدرت آن را بسنجند و در اولین اقدام نتیجه خیره کنندهای از پردازنده FX-8150  بدست آمد.

این گروه از اورکلاکرها موفق شدند پس از تست چند نمونه از این پردازنده و استفاده خنک کننده هلیوم مایع با دمای 268 درجه زیر صفر رکورد بالاترین فرکانس پردازنده‌های جهان را جابجا کنند. این رکورد پیشتر در اختیار پردازنده‏های تک هسته‏ای  Celeron و  Pentium 4‏های تک هسته‏ای شرکت اینتل قرار داشت و جابجایی این رکورد با یک پردازنده 8 هستهای بیش از همه چیز این رکورد را جذاب‏تر کرده است.

این اورکلاکرها که در راس آنها سامی مک کی فنلاندی قرار داشت موفق شدند با اعمال ولتاژ 2.016 ولت و دمای 235 درجه زیر صفر به فرکانس 8429 مگاهرتز دست یابند. هنوز نتایج دیگری از این پردازنده توسط این اورکلاکر ها منتشر نشده است.

بسیاری از اورکلاکرها امیدوارند عملکرد موفق این پردازنده در سایر تست‏ها نیز ادامه داشته باشد تا پس از مدت‏ها اورکلاکرها بتوانند با پردازندههای شرکت AMDرکوردهای اورکلاکینگ جهان را جابجا کنند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389