نوآوری جدید مادربورد های MSI

نوآوری جدید مادربورد های MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۸/۰۷

قدرت تشخیص صدا توسط کامپیوتر قابلیت جدیدی نیست. کامپیوترها به وسیله سیستم عامل   Windowsتوانایی تشخیص صدا و انجام فرامین صادر شده از سوی کاربر را دارا می‏باشند. ولی اینکه سیستم شما قادر باشد بدون ورود به محیط سیستم عامل توانایی تشخیص صدای شما و اجرای فرامین را داشته باشد مطمئنا فناوری جدیدی است. شرکت  MSI  قصد دارد فناوری جدیدی را در مادربوردهای تولیدی خود بکار بگیرد که به سیستم توانایی تشخیص صدای مجهز می باشد.

این فناوری که از سوی این شرکت Voice Activated Motherboard نام گرفته است می‏تواند فرامین ساده صادر شده از سوی کاربر نظیر روشن کردن و خاموش کردن سیستم را انجام دهد.

برای استفاده از این فناوری جدید شما نیازمند کارت توسعه ویژه‏ای که از سوی شرکت MSIعرضه می ‏شود هستید. علاوه بر این مادربورد شما باید یک شکاف توسعه PCI-Express X1 خالی داشته باشد. برخی از مادربوردهای جدید MSI بر روی خود دارای کانکتوری به نام JDLED3 هستند. این کارت برای برقراری ارتباط با مادربورد و ارسال فرامین مورد نظر نیازمند ارتباط ویژهای با مادربورد می‏باشد که این ارتباط از طریق اتصال این کارت توسعه با کانکتور   JDLED3  حاصل می‏شود.

در کنار این کارت نرم‏ افزاری به نامVoice Genie از سوی این شرکت عرضه شده که امکان تعریف فرامین جدید و قابل اجرا در محیط سیستم عامل را به کاربر میبخشد. شرکت   MSI  اعلام کرده است که کارت توسعه مورد نیاز برای این فناوری با قیمت بسیار مناسبی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389