ماتریس در دوازدهمین نمایشگاه الکامپ 90

ماتریس در دوازدهمین نمایشگاه الکامپ 90 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۸/۲۵

دوازدهمین دوره نمایشگاه تخصصی الکترونیک و کامپیوتر (الکامپ)، روز یک شنبه 8 آبان ماه، در استان کرمان با حضور فعالان، مدیران و اهالی حوزه IT، در هتل بین المللی پارس آغاز به کار کرد.

خدیشی مدیر اجرایی الکامپ 90 اعلام کرد: در این نمایشگاه بیش از 60 شرکت معتبر داخلی حضور یافتند که در میان آنها شرکت بزرگ ماتریس، نماینده انحصاری محصولات msi در کشور نیز به چشم می خورد. ایشان وسعت محل برگزاری را 1200 متر اعلام کردند که بزرگترین غرفه این نمایشگاه متعلق به شرکت ماتریس است.

غرفه ماتریس، با فضایی در حدود 300 متر، میزبان بازدیدکنندگان محترم بود. در این غرفه مجموعهای از تازههای محصولات msi از قبیل نوت بوک‏ها و AIOهای msi، همچنین چند مدل از اسپیکرهای  Edifier جهت بازدید در معرض دید علاقمندان حاضر در نمایشگاه قرار گرفت. لازم به ذکر است که نمایندگان ماتریس در استان کرمان، نیز در این نمایشگاه حضور داشتند که از میان آنها می‏توان فروشگاههای آل دیجیتال و 123 اشاره نمود.

 

این نمایشگاه با هدف ارتقا دانش عمومی و تبادل تکنولوژی و ارتباط میان شرکتهای بومی و شرکتهای مادر در حوزه الکامپ برگزار شد. الکامپ کرمان پس از 5 روز در تاریخ 12/8/90 به کار خود پایان داد.

نمایشگاه الکامپ کرمان هر سال در این شهر برگزار می‏گردد و فعالان الکترونیک در این نمایشگاه گرد‎هم آمده و تازه ‏های محصولات و آخرین دستاوردهای  IT را جهت آشنایی علاقمندان این حوزه عرضه می ‏نمایند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389