MSIبرندی برتر با گارانتی ماتریکس/نشریه نگین کرمان

MSIبرندی برتر با گارانتی ماتریکس/نشریه نگین کرمان تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۸/۲۵

گفتگو با نماینده شرکت ماتریکس:

شرکت ماتریکس نماینده انحصاری محصولات MSIدر ایران، در نمایشگاه الکامپ کرمان90، به شکل متفاوتی حضور یافت. برخورد مناسب نمایندگان این شرکت و وسعتی بسیار بزرگ، مناسب با یک شرکت برجسته، به این نمایشگاه اعتبار ویژه‏ای بخشید.

در این غرفه، انواع محصولات MSI به ویژهAll In One  برای بازدید کنندگان بسیار جالب توجه بود. نماینده شرکت ماتریکس در این غرفه، با اشاره به نمایندگی انحصاری محصولات MSI توضیح داد: شرکت بزرگ MSI به این دلیل متفاوت از سایر تولیدکنندگان کامپیوتر و لپ تاپ است که بیش از 25 سال، تولید کننده انواع قطعات مورد نیاز کامپیوتر بوده، کیفیت بالای نوت بوک وAIO های این شرکت در سطح جهانی موید این موضوع است.

 نماینده ماتریکس با معرفیAIOبه عنوان کامپیوتری بدون کیس، جایگزین کامپیوترهای معمولی، به استقبال مردم از این کامپیوتر اشاره کرد. وی یکی از ویژگیهای محصولات MSI را قیمت ثابت آن در سراسر کشور میداند و همچنین امتیاز دیگر این که  MSI از نوع تقلبی و قاچاق به دور است، چرا که به طور رسمی و از مبادی قانونی وارد کشور می گردد و کلیه محصولات آن دارای گارانتی معتبر و انحصاری ماتریکس است. ماتریکس در سراسر کشور از جمله کرمان و سایر شهرهای این استان بطور مستقیم، به عرضه این محصولات میپردازد و از تمام نمایندگان خود برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان حمایت می‏ کند.

همچنین این شرکت محصولات خود را مستقیماً برای دسترسی بهتر مردم در کلیه مراکز فروش زنجیره‏ای مانند اتکا، شهروند، رفاه، سپه و ... عرضه میکند. نماینده ماتریکس از تولید داخلی با مشارکت در شهرک صنعتی پرند خبر داد که گام بزرگی در راستای انتقال برترین تکنولوژی‏ها به کشور و توسعه صنعت IT در ایران محسوب می‏ گردد.

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389