معرفی مادربورد جدید شرکت MSI با چیپست X79 اینتل

معرفی مادربورد جدید شرکت MSI با چیپست X79 اینتل تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۹/۱۹

در حالی که نزدیک به زمان عرضه رسمی پلتفورم جدید شرکت اینتل مبتنی بر مادربوردهایی با چیپست X79هستیم، شرکت‏های مختلف مشغول آماده کردن محصولات جدید خود بر پایه این چیپست جهت پشتیبانی پردازندههای  Intel Sandy Bridge-E هستند.

شرکت MSI نیز محصولات جدیدی را در دست ساخت دارد کهX79A-GD 65 D8  سرامد آنهاست. این بورد مجهز به سوکت  LGA 2011 توانایی پشتیبانی از پردازندههای  Sandy Bridge-E را داراست. در اولین نگاه، 8 شکاف حافظه بر روی این بورد خودنمایی می‏کند. با توجه به پشتیبانی پردازنده‏های Sandy Bridge-E از حافظه‏های DDR3 به صورت 4 کاناله، اغلب مادربورد‏های طراحی شده برای این پردازنده‏ها به 4 یا 8 شکاف حافظه مجهز می‏باشند.

شرکت MSI این محصول خود را نیز با استاندارد مطرح و موفق  Military Class روانه بازار می‏کند. مدار تغذیه پردازنده در نظر گرفته شده برای این بورد 2+5 فازی با فناوری  DrMOS بوده و وظیفه تغذیه حافظه‏ها نیز بر عهده یک مدار تغذیه 4 فازی قرار گرفته است.

 

X79A-GD 65 D8  دارای 4 درگاه  SATA 6GB/s و 4 درگاه SATA 3GB/s جهت ارتباط با درایوهای نوری و هارد دیسکها میباشد. از سایر امکانات ارتباطی این مادربورد می‏توان به 4 درگاه USB3، کارت صدای 2+8 کاناله با استاندارد THX و یک کارت شبکه اشاره نمود. با توجه به شیوه نامگذاری مادربورد‏‏های شرکت MSI، X79A-GD 65 D8  مطمئنا برترین مادربورد این شرکت با چیپست    X79نخواهد بود و باید منتظر ارائه محصولات بسیار پرقدرتی از جمله  X79A-GD 80 و احتمالا یک محصول از سریBigBang   باشیم.                                                      

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389