معرفی سری جدید منابع تغذیه شرکت Thermaltake

معرفی سری جدید منابع تغذیه شرکت Thermaltake تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۱۰/۰۵

شرکتThermaltake در راستای برطرف کردن نیازهای کاربران مختلف، سری جدید منابع تغذیه خود را موسوم به سری smart به بازار عرضه کرد. این سری از منابع تغذیه که توان (wattage) پایینی دارند، با کیفیت قطعات بسیار بالا و مجهز به جدیدترین استانداردهای مربوطه تولید شدهاند. با ارائه این سری از منابع تغذیه کاربرانی که نیازمند توان پایینی برای رایانه شخصی خود هستند دیگر مجبور به خریداری منابع تغذیه گرانقیمت جهت استفاده از استانداردهای بالا نیستند.

سری  smart در توان‏های 430 الی 750 وات و به دو صورت Modular  و    non Modularروانه بازار خواهند شد تا کاربران بتوانند مدلی متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنند.

منابع تغذیه Modular این سری در سه مدل 450، 550 و 650 واتی تولید می‏شوند. شاخه 12 ولت آنها به صورت تک‏ریل بوده که امروزه این نوع طراحی شاخه 12 ولت طرفداران زیادی در میان مصرف کنندگان دارد. در ساخت این مدل‏ها از خازن‏های با کیفیت ژاپنی استفاده شده است که در کنار مدار حفاظتی قدرتمند آن و فناوری Active PFC  باعث می‏شود این منابع تغذیه بتوانند توان خروجی بدون نوسانی را در دماهای بالا به کاربران عرضه کنند. فن‏های 14 سانتی‏متری بسیار کم صدا نیز وظیفه خنک‏سازی را در این منابع تغذیه برعهده دارند. این منابع تغذیه می‏توانند در فشار 20  بازده  88% الی 100% داشته باشند و به این دلیل موفق به کسب نشان 80plus bronze گردیده‏اند. انتظار می‏رود مدل 750 واتی نیز در این دسته به زودی از سوی این شرکت معرفی گردد.

 

منابع تغذیه non-Modular سری  smart  نیز در چهار مدل 430، 530، 630 و 730 واتی عرضه می‏شوند. همانند مدل‏های Modular این سری، مدل‏های  non-Modular نیز به خازن‏های با کیفیت ژاپنی و فناوری    Active PFCمجهز بوده و شاخه 12 ولت آنها دارای طراحی تک ریل می‏باشند. بازده 86% این منابع تغذیه موجب حک شدن نشان 80plus بر روی آنها گردیده است. در این 4 مدل وظیفه خنک کنندگی بر عهده فن 12 سانتی‏متری قرار دارد.

تمامی منابع تغذیه سریsmart  به صورت رسمی از SLIو CrossFire پشتیبانی می‏کنند و پایداری بسیار بالایی در فشارهای سنگین دارند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389