معرفی سری جدید SSD‏های شرکت STT

معرفی سری جدید SSD‏های شرکت STT تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۱۲/۱۱

شرکت Super Talent سریعترین سری SSD‏های خود موسوم به   Tera Novaرا معرفی کرد. این سری از SSD‏های 2.5 اینچی این شرکت مخصوص افراد حرفه‏ای طراحی شدند که نیاز به سرعت خواندن و نوشتن بالاتری نسبت به SSD‏های معمولی دارند. SSD‏های سری Tera Novaدارای رابط    SATA IIIبوده و از پردازشگر Sand Force با نرم افزار بهینه شده میباشند.

این محصول برای حجم‏های مختلف انتقال اطلاعات بهینهسازی شده و میتواند در موارد مصرف متفاوت سرعت بالایی از خود نشان دهد. SSDهای سری Tera Novaمی‏ توانند سیستم عامل را در زمان کمتری اجرا کرده و در تستهای مختلف انجام شده سرعت‏های بالای 500 MB/s را در خواندن و نوشتن اطلاعات ثبت کنند. نرمافزارهایی نظیر Photoshop، Premiere، 3DMAX و Mayaبا استفاده از این محصول می‏توانند سریع‌تر اجرا شده و در زمان کمتری عمل Rendering را به اتمام رسانند.

علاوه بر سرعت بالا، ویژگی دیگر این سری محافظت در برابر اطلاعات در هنگام قطع ناگهانی جریان برق است. چنانچه سیستم به طور ناگهانی خاموش شود Tera Novaدر برابر این اتفاق واکنش نشان داده و مانع از دست رفتن یا خرابی فایل‏ های موجود می‏گردد.

محصولات سری Tera Novaدر ظرفیتهای مختلف 60 GB، 120 GB، 240 GB  و  480GB به بازار عرضه شده‏اند و مناسبترین انتخاب برای افرادی هستند که برای انجام کارهای خود به سرعت‏های بالای خواندن و نوشتن اطلاعات نیازمند هستند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389