Thermaltake در نمایشگاه CES 2012:

Thermaltake در نمایشگاه CES 2012: تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶

CESمخففConsumer Electronics Show  به معنی نمایشگاه محصولات الکترونیک مصرفی است که از بزرگترین نمایشگاه‎های فناوری جهان به شمار می‏رود و امسال نیز از 10 الی 13 ژانویه (20 الی 23 دی) با حضور بیش از 2700 شرکت‎کننده از سراسر جهان در شهر لاس و گاس برگزار گردید.

 Thermaltakeاز شرکتهای پیشرو و پرسابقه در زمینه تولید منابع تغذیه، کیس، انواع خنک‏کننده و لوازم جانبی مورد نیاز گیمرهای حرفه‏ای، حضور پررنگی در نمایشگاه CES 2012داشته و محصولات جدید خود را در بخشهای مختلف با نام سه برند Thermaltake، Tt eSPORTSو  LUXA2معرفی کرده است.

Level 10 GT برترین کیس شرکت Thermaltakeمیباشد که طراحی آن را تیم مهندسی شرکتBMWبر عهده داشته است و به دلیل ویژگیهای متعدد محبوبیت فراوانی در بین گیمرهای حرفهای به دست آورده است.

 در این نمایشگاه مدل Snow Edition این کیس با رنگ سفید و برادر کوچکتر آن با عنوان Level 10 GTSکه یک کیس Mid-Tower به شمار میآید نیز به نمایش گذاشته شده بود. از ویژگیهای کیس    Level 10 GTS Snow Editionمیتوان به پشتیبانی از چهار عدد هارد دیسک (3.5”و 2.5”) با قابلیت Easy Swap (اتصال سریع و آسان)، چهار عدد درایور نوری، دو پورت داخلی USB 3.0، مدیریت کابلهای پیشرفته و فیلترهای هوای ضد غبار اشاره کرد. همچنین برای کیس    Level 10 GTSنیز مدل منحصربه‎فرد دیگری با عنوان Black Dragonارائه شده است.

 

یکی از برترین منابع تغذیه شرکت ترمالتیک Tough Power 1275W Platinum(با 7 سال Warranty) میباشد که به دلیل کیفیت ساخت و کارایی بالا تا به حال موفق به کسب جوایز متعددی شده است. در نمایشگاه CES 2012نیز شاهد ورژن Snow Editionاین منبع تغذیه با رنگ سفید (و کابل‌های سفید) بودیم. Tough Power 1275Wمدولار (قابلیت مدیریت کابل ها) بوده و بازدهی انرژی (Power Efficency) آن به دلیل استاندارد 80Plus Platinumکه برترین نسخه استاندارد معرفی شده برای منابع تغذیه میباشد تا 94% گزارش شده است.

هشت کانکتور PCI-E ارائه شده توسط این منبع تغذیه توانایی پشتیبانی از 4Way Sli/CrossFireX را به راحتی مهیا میسازد. همچنین سیستم کنترل هوشمند دور فن Tough Power 1275W، در صورت نیاز اقدام به خاموش کردن فن 14 سانتیمتری فوق ساکت می‌کند تا به این ترتیب نویز حاصل از کارکرد فن به صفر برسد!

خنک کنندههای مایع   All-in-oneبه دلیل اشغال فضای کم و سهولت در کاربری، امروزه طرفداران فراوانی دارند. شرکت ترمالتیک نیز سه محصول خود را در این دسته با عنوانهای   Water 2.0 Extreme, Pro, Performerبرای کاربران عادی و گیمرهای حرفه‏ای عرضه کرده است. این کیت شامل یک بلاک مسی برای پردازنده، یک پمپ قدرتمند، فن PWM دوازده سانتیمتری 1200-2000 دور در دقیقه و یک رادیاتور برای خنک‌سازی مایع میباشد.

در بخش Air Cooling نیز دو فن کولر موفق و قدرتمند ترمالتیک (Frioو Frio OCK) با پوشش سفید در معرض نمایش قرار گرفته بود که علاوه بر تغییر ظاهر، قابلیت پشتیبانی از سوکت LGA2011 نیز به آنها افزوده شده بود. Frio Snow Editonو Frio OCK Snow Edition توانایی دفع حرارتی حداکثر 220 و 240 وات را دارا میباشند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389