افتتاح شعبه های جدید ماتریکس در تهران

افتتاح شعبه های جدید ماتریکس در تهران تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۲/۱۱

شرکت ماتریس نماینده انحصاری msiدر ایران، با هدف ارائه و فروش محصولات خود در سراسر ایران، بار دیگر اقدام به افتتاح دو فروشگاه جدید در استان تهران نمود.

یکی از این شعبه‌ها در مجتمع تجاری پایتخت واقع شده است. این فروشگاه در خیابان ولی عصر، مجتمع تجاری پایتخت، طبقه همکف، پلاک 15 (تلفن: 88208694) و از ساعت 9:30 الی 20:30 پاسخگوی مشتریان گرامی می‏باشد.

شعبه دیگر، فروشگاه تجریش می‌باشد. شهروندان ساکن تهران می‏توانند جهت بازدید و خرید به نشانی: خیابان ولی‌عصر، روبروی باغ فردوس، پلاک 2752 مراجعه و یا با شماره تلفن: 22733902تماس حاصل فرمایند. فروشگاه ماتریس در تجریش از ساعت 10 صبح تا 22 شب پذیرای بازدید کنندگان گرامی می‏ باشد.

همچنین غرفه فروش محصولات ماتریس نیز در فروشگاه هایپر استار شیراز در روز دوشنبه 21/1/91 کار خود را آغاز نمود، در این غرفه نوت‏بوک‏ها و کامپیوترهای بدون کیسAIO) msi)جهت بازدید و خرید برای علاقمندان به نمایش گذاشته شده است. هموطنان گرامی ساکن شیراز می‏توانند به آدرس: جاده سپیدان، روبروی شهرک گلستان، مجتمع خلیج فارس، فروشگاه هایپراستار مراجعه فرمایند. غرفه از ساعت30 :9 تا 22، آماده پاسخگویی به علاقمندان است.

گفتنی است: در تمامی شعب ماتریس محصولات msi، Super Talent، Thermaltakeو Edifierدر مجموعه‏‏ای کامل در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389