مادربوردهای msi سری Z77 و ثبت اولین 7 گیگاهرتز!!!

مادربوردهای msi سری Z77 و ثبت اولین 7 گیگاهرتز!!! تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۳/۰۷

msi پیشرو در عرصه اورکلاکینگ؛

با معرفی نسل سوم پردازندههای سری Core شرکت اینتل با عنوان  Ivy Bridge که از معماری و تکنولوژی ساخت جدیدی بهره می‌برند، بار دیگر توجه همگان به سوی محصولات این شرکت (اینتل) معطوف شده است. روند موفقیتهای پردازندههای Sandy Bridge، Sandy Bridge-E هم اینک به سری   Ivy Bridgeرسیده است و در کنار تکنولوژی ساخت 22 نانومتری و مصرف انرژی کمتر، قابلیت پشتیبانی پیش‌فرض (Native) از نسلسوم درگاه ارتباطی PCI-E با عنوان Gen 3.0، افزایش کارایی تراشه‌گرافیکی مجتمع (IGPU) و افزایش فرکانس حافظه DDR3 قابل پشتیبانی از دیگر ویژگی‌های بارز این سری از پردازنده‌های جدید اینتل به شمار می‌آید.

طبق روال همیشگی، این بار نیز شرکت اینتل هم زمان با عرضه سری جدید پردازنده‌های خود، چیپست جدیدی را نیز با عنوان Z77(به نوعی تکامل یافته چیپست Z68) برای سازگاری بهتر با پردازنده‌های   Ivy Bridgeارائه کرده است (قابل ذکر است این پردازنده‌ها قابلیت نصب بر روی مادربوردهای Z68/P67 را نیز دارند). شرکت‌های مادربوردسازی با شروع عرضه عمومی پردازنده‌های Ivy Bridgeکه شاخص‌ترین آنها Core i7 3770Kبا 4 هسته واقعی(8 Threads) می‌باشد، محصولات متعددی را مبتنی بر چیپست Z77معرفی و عرضه کرده‌اند که در این میان شرکت پیشرو msiبا تکیه بر استاندارد مشهور خود Military Class III(نسل سوم کلاس نظامی) در انتخاب قطعات الکترونیکی با کیفیت و عمر مفید بالا در کنار نسل جدید سیستم مدیریت توان (PWM) جهت تغذیه پایدار و بهتر پردازنده (Hybrid Digital Power)، برای پوشش نیازهای کاربران مختلف محصولات متنوعی را عرضه کرده است.

یکی ازبرترین محصول معرفی شده (در حال حاضر) مادربورد   Z77A-GD65می‌باشد که با تکیه بر تجربیات و موفقیت‌های مادربورد قدرتمند MSI X79 Big Bang Xpower II در عرصه اورکلاکینگ چشم‌گیر ظاهر شده و اولین فرکانس 7 گیگاهرتز (7GHz) با استفاده از پردازنده   Core i7 3770Kرا تحت اکستریم کولینگ (نیتروژن مایع) به ثبت رسانده است. این نتیجه از آن جهت قابل توجهمی باشد که بیشترین فرکانس ثبت شده در حالت اورکلاک با پردازنده‌های Ivy Bridge در سطح جهان است. کیفیت بالای ساخت مادربورد به دلیل استفاده از قطعات الکترونیکی تحت استاندارد Military Class III و کارایی خارق العاده سیستم مدیریت توان مادربورد (12 فاز DrMOS II) که نقش حیاتی تامین جریان مورد نیاز پردازنده را بر عهده دارد از عوامل مهم این موفقیت بزرگ و پیشتازیشرکتmsi به شمار میآید. تمامی قطعات الکترونیکی تحت استاندارد Military Class III با موفقیت کامل تست‌های مربوط به گواهی MIL-STD-810G(استاندارد نظامی کشور ایالات متحده آمریکا) را در آزمایشگاههای معتبر پشت سر گذاشته و گواهینامه مربوط به کیفیت و پایداری (Quality & Stability) را دریافت کرده‌اند. قابل ذکر است فرکانس پردازنده Core i7 3770K در حالت پیش فرض50,3 گیگاهرتز می‌باشد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389