معرفی مادربورد B75MA-P45 از سوی شرکت MSI

معرفی مادربورد B75MA-P45 از سوی شرکت MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۴/۲۰

شرکت msi مادربورد جدید خود بر پایه چیپست B75 شرکت اینتل عرضه کرد. محصول جدید که B75MA-P45 نام دارد نخستین مادربورد مبتنی بر چیپست B75ا ینتل است که توانسته است گواهی   Small Business Advantageشرکت اینتل را کسب کند.

این مادربورد مبتنی بر چیپست B75 دارای سوکت LGA 1155 بوده که پردازندههای نسل دوم و سوم   Intel Coreرا به طور کامل پشتیبانی می‌کند. همچنین این محصول نخستین مادربورد با چیپست B75 در بازار است که از حافظه‌های DDR3 تا فرکانس 2400MHz پشتیبانی می‌کند.

این مادربورد که برای کلاس business طراحی و ساخته شده، در کنار شکاف‌های توسعه PCI Express نسل دو و سه به یک شکاف  PCI برای استفاده از قطعات قدیمی مجهز گشته است. این مادربورد دارای 4 درگاه  USB 3 و 8 درگاه USB2 بوده و به پنج پورت  SATA 2 و یک پورت SATA 3 مجهز می‌باشد. استاندارد Military Class به کار رفته در این مادربورد باعث پایداری بالای سیستم شده و پایداری سیستم را در کارکردهای طولانی مدت هفتگی تضمین می‌کند.

استاندارد   SBAشرکت اینتل که توسط مادربورد B75MA-P45 پشتیبانی می‌شود باعث افزایش امنیت و بهره‌ وری سیستم می‌گردد. این استاندارد برخی قابلیت‌های سودمند نرم افزاری را به صورت سخت افزاری تدوین کرده تا بدین وسیله موجب افزایش پایداری و عدم افت کارایی سیستم گردد. نظارت سخت افزاری بر نرم افزار امنیتی سیستم، تهیه نسخه پشتیبان از داده‌ها در زمان‌های تعیین شده به صورت خودکار حتی در زمان خاموش بودن سیستم، جلوگیری از سرقت اطلاعات و انتقال ویروس به سیستم از طریق درگاه USB، روشن و خاموش شدن خودکار سیستم در زمان‌های تعیین شده برای کاهش مصرف انرژی و پشتیبانی از فناوری WiDi شرکت اینتل را می‌توان از جمله ویژگی‌های استاندارد SBA شرکت اینتل دانست.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389