ماتريكس حامي نخست گيمرها /ماهنامه دیجیتال

ماتريكس حامي نخست گيمرها /ماهنامه دیجیتال تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۸/۰۱

دومين دوره رقابت‌هاي بزرگ بازي‌هاي رايانه‌اي ماتريكس برگزار می‌شود

نشست خبری شرکت ماتریکس با عنوان دومین دوره رقـابتهای بزرگ بـازیهای رایانهای 24 مردادماه با حضور برخی از مدیران شرکت ماتریکس، مسئولین برگزاری مسابقات و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مسئولان ماتریکس به ارایه توضیحاتی در مورد سابقه این شرکت و برندهای تحت هدایت خود پرداختند. پس از آن فیاض به عنوان مسئول برگزاری دومین دوره مسابقات بزرگ بازیهای رایانهای که از 18 تا 23 شهریور در نمایشگاه بینالمللی برگزار خواهد شد با اشاره به تغییر دیدگاه نسبت با بازیهای رایانه‌ای گفت: تا پیش از این کاربرانی که به سمت بازی کشیده میشدند را افرادی بیکار خطاب میکردند، اما امروزه این نگرش دستخوش تغییر شده و از گیمینگ به عنوان یک فعالیت حرفهای یاد میشود.

او در ادامه افزود: msi که یکی از برندهای این شرکت محسوب میشود مدتهاست با تولید محصولات گیمینگ و حضور در عرصههای بینالمللی مرتبط با بازیهای رایانهای تلاش خود را به کار بسته تا نگرش کاربران را نسبت با بازیهای رایانهای تغییر دهد. از همین رو، برای دومین سال متوالی حامی دومین دوره برگزاری این مسابقات نیز خواهد بود.

فیاض افزود: این دوره از مسابقات در شش رشته PES 2012،Counter Strike ،fifa 12، Dota allstars  ، Need for Speed،Most WantedوWarcraft III  انجام خواهد شد. دوره نخست این مسابقات در سال گذشته با حدود 700 نفر شرکتکننده به پایان رسید اما پیشبینی میشود که در دور دوم بیش از دو هزار نفر شرکت‎کننده حضور خواهد داشت.

مسئول برگزاری این مسابقات گفت: ماتریکس با دعوت از تیم کامل Fnaticبهعنوان قهرمان جهان در رده بازی   Counter Strike  فضایی کاملاً هیجانانگیز به این مسابقات خواهد بخشید.

جوایز نفرات نخست در تمامی رشتهها شامل دو دستگاه پژو 206 است که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. این در حالی است که با برگزاری مراسم قرعهکشی هر روز یک میلیون و پانصد هزار تومان و به حکم قرعه به بازدیدکنندگان تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان میتوانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت برگزاری مراسم به آدرس mgc.matris.co.ir مراجعه کنند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389