معرفی مادربورد جدید کمپانی msi بر پایه چیپ‌ست Z77

معرفی مادربورد جدید کمپانی msi بر پایه چیپ‌ست Z77 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۸/۰۸

کمپانی msi مادربورد جدید خود بر پایه چیپ‌ست Z77 کمپانی اینتل را عرضه کرد. این مادربورد که Z77A-G45 Thunderbolt نام دارد از پردازنده‌های نسل سوم Core کمپانی اینتل بر پایه سوکت LGA1155 پشتیبانی می‌کند. خاصیت ویژه این مادربورد پشتیبانی از فناوری Thunderbolt است که می‌تواند با سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر پورت‌ها از جمله USB 3 با قطعات جانبی ارتباط برقرار کند.

این مادربورد چهار شکاف برای نصب حافظه دارد و از حافظه‌های   DDR3تا سرعت  2800MHz پشتیبانی می‌کند. مادربورد Z77A-G45 Thunderbolt دارای سه شکاف نسل سوم PCI Express x16 است که باعث می‌شود این مادربورد توانایی پشتیبانی از فناوری‌های SLI(با دو کارت گرافیکی) و CrossFire(با سه کارت گرافیکی) را داشته باشد. برای ارتباط با سایر قطعات این مادربورد به چهار شکاف   PCI Express x1تجهیز گشته است.

علاوه بر پورت Thunderboltمادربورد    Z77A-G45 Thunderboltدارای امکانات ارتباطی گسترده ای است که از میان آنها می‌توان به شبکه گیگابیت، کارت صدای 7.1 کاناله با استاندارد THX، دو پورت SATA 6Gb/s، چهار پورت SATA 3Gb/s، در مجموع، چهار پورت   USB 3و ده پورت   USB 2اشاره کرد. این مادربورد سه خروجی تصویر HDMI، mini Display Port و D-Sub دارد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389