معرفی و رونمایی کارت گرافیکی msi N660GTX Hawk:

معرفی و رونمایی کارت گرافیکی msi N660GTX Hawk: تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۸/۱۰

کمپانی msi پیشرو در زمینه تولید کارت‌های گرافیکی، سریع‌ترین محصول خود را مبتنی بر تراشه گرافیکی جدید GTX660 تحت عنوان N660GTX Hawk با 15% فرکانس پیش‌فرض بالاتر نسبت به نمونه رفرنس و بهره‌گیری از سیستم مدیریت توان قدرتمند در کنار خنک‌کنندگی عالی Twin Frozr IVمعرفی و رونمایی کرد. آنچه در مورد خانواده Hawk می‌توان مطرح کرد قابلیت‌های چشمگیر و فراتر از حد تصور آنهاست؛ به طوری که قدرت اورکلاکینگ بالایی دارند و همواره در رده خود عنوان برترین کارت گرافیکی جهان را کسب می‌کنند.

کارت گرافیکی N660GTX Hawk با فرکانس هسته 1100 مگاهرتز (1176 مگاهرتز در حالت Boost) و فرکانس حافظه 1500 مگاهرتز در اختیار گیمرها و کاربران حرفه‌ای قرار خواهد گرفت. قابل ذکر این محصول از 960 هسته CUDA در کنار دو گیگابایت حافظه اختصاصی GDDR5 با رابط حافظه 192 بیتی بهره می‌برد و فرکانس موثر حافظه‌ها 6 گیگاهرتز است. سیستم مدیریت توان این محصول از 2+8 فاز با کنترولر دیجیتال تشکیل شده است که پایداری بسیار بالایی را برای هسته مرکزی در طول فعالیت های روزمره یا اورکلاکینگ فراهم می‌کند. همچون دیگر محصولات کمپانی     msiشاهد استفاده از بهترین قطعات الکترونیکی ممکن تحت استاندارد نظامی یا Military Class III می باشیم که از آن جمله می توان به چوک‌های Golden SSCبا بازدهی بسیار بالا و CopperMOS با دو برابر ظرفیت جریان بیشتر اشاره کرد. به لطف کنترولر دیجیتال سیستم توان، امکان هرگونه تغییر نرم‌افزاری ولتاژ با استفاده از نرم‌افزار   msi After Burnerنیز میسر خواهد شد.

کارت گرافیکی   N660GTX Hawkنیز همچون N680GTX Lightning و دیگر محصولات جدید کمپانی  msiاز خنک‌کننده اختصاصی و جدید msi با عنوان Twin Frozr IVبهره می‌برد! این خنک‌کننده اختصاصی در عین دو اسلاته بودن از عملکرد بسیار بالایی برخوردار است، همچنین به دلیل تکنولوژی‌های منحصر به فرد کمپانی در طراحی فن‌ها، نویز بسیار پایینی دارد. در پشت کارت گرافیکی نیز GPU Reactor به چشم می‌خورد که نقش قابل ملاحظه‌ای در پایداری و فیلترینگ ولتاژ مورد نیاز هسته مرکزی (GPU) داراست. نقاط خواندن ولتاژ کارت گرافیکی و دو چیپ بایوس از دیگر ویژگی‌های این کارت گرافیکی قدرتمند خانواده Hawk است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389