نمایشگاه بین¬المللی Gitex 2012، غرفه محصولات msi :

نمایشگاه بین¬المللی Gitex 2012، غرفه محصولات msi : تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

در جریان نمایشگاه تجاری Gitex 2012 که از تاریخ 14 تا 18 اکتبر در کشور امارات برگزار گردید، کمپانی پیشرو msi همچون گذشته حضور پررنگی داشت و بسیاری از محصولات جدید خود از جمله مادربورد و کارت‌های گرافیکی را در غرفه اختصاصی   S1-C23به نمایش گذاشت. از جدیدترین محصولات عرضه شده از سوی کمپانی msi می‌توان به مادربوردهای Z77 Mpower و X79 Xpower II اشاره کرد. هر دو مادربورد مذکور از سری موفق Big Bang اند و انتخاب هوشمندانه‌ای برای گیمرهای حرفه‌ای محسوب می­شوند. Mpower از جدیدترین چیپ­ست اینتل با عنوان Z77 بهره برده و موفق به اخذ گواهی مربوط به اورکلاکینگ شده است! بدین شکل که مادربورد مذکور در حالت اورکلاکینگ قابلیت تحمل 24 ساعت لود و فشار 100% را دارد بدون اینکه خللی در عملکرد سیستم ایجاد گردد! Xpower II نیز در حال حاضر حرفه­ای­ترین مادربورد ممکن مبتنی بر چیپ­ست X79اینتل است که قابلیت­های منحصر به فردی دارد و به نوعی شوالیه سیاه مادربوردهای   MSIبه حساب می­ آید.

در بخشی دیگر، شاهد کارت­های گرافیکی جدید msiبه خصوص از سری Lightning و   Hawkنظیر N680GTX Lightnning، R7970 Lightning، R7870 Hawk و ... بودیم. این سری از کارت­های گرافیکی MSI بدلیل استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت تحت استاندارد Military Class III، خنک کننده اختصاصی    msi با عنوان Twin Frozr IV، سیستم مدیریت توان تقویت شده برای پایداری و قابلیت اورکلاک بیشتر همواره مورد توجه اورکلاکرها و گیمرهای حرفه­ ای اند. در این میان، نباید از دیگر سری­ های کارت­ های گرافیکی از جمله Power Edition غافل شد که کارایی بالا و قیمت مناسبی دارند.

همچنین پلتفورمی جدید مبتنی بر پردازنده AMD A10-5800K Trinity و مادربورد FM2-A85XA-G65 همراه با کارت گرافیکی R7970 lightning در گوشه ای دیگر از غرفه MSIدر معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته بود که کیس، منبع تغذیه و هارد حالت جامد SSD این پلتفورم نیز به برند msi تعلق داشت...

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389