عرضه کارت گرافیکی GTX 660 Ti HAWK

عرضه کارت گرافیکی GTX 660 Ti HAWK تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۸/۱۷

کمپانی msi کارت گرافیکی جدید خود از خانواده HAWK را روانه بازار کرد. همانند سایر کارت‌های گرافیکی این خانواده، کارت msi Geforce GTX 660 Ti HAWK نیز برای شکستن رکوردهای اورکلاک طراحی شده است. این کارت گرافیکی دارای pcb خاص بوده و دارای مدار تغذیه تقویت شده 10 فازی است.

سرعت هسته این کارت گرافیکی نیز نسبت به مدل مرجع افزایش یافته و به 1085MHzرسیده است که این عدد در حالت boostبه 1150MHz افزایش پیدا می‌کند. فرکانس حافظه نیز  1500MHzاست که به صورت موثر برابر 6GHz است. حجم حافظه این کارت گرافیکی نیز دو گیگابایت و از نوع GDDR5 است که با رابط حافظه 192 بیتی به   GPUمتصل شده است.

شرکت  msiاین محصول را به خنک‌کننده پرقدرت  Twin Frozr IVمجهز کرده است. این خنک‌کننده حرارت تولیدی را به وسیله لوله‌های حرارتی مسی (با روکش نیکل) جذب کرده و به پره‌های آلومینیومی انتقال می‌دهد و دو فن پرقدرت با فناوری Propeller Blade وظیفه دفع حرارت را بر عهده دارند. این خنک کننده باعث می‌شود این کارت گرافیکی با وجود سرعت بالاتر نسبت به مدل مرجع خنک‌تر و کم‌صداتر فعالیت کند.

برای پایداری بیشتر در هنگام اورکلاک این کارت گرافیکی به GPU Reactor مجهز شده است که موجب فراهم شدن جریان پایدار برای GPUاست. در ساخت این کارت گرافیکی از قطعات با کیفیت Military Class III استفاده شده است که موجب افزایش طول عمر و پایداری این محصول می‌گردد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389