MSI، پیشتاز و بی رقیب در عرصه اورکلاکینگ

MSI، پیشتاز و بی رقیب در عرصه اورکلاکینگ تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۹/۰۸

 این روزها رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیری میان اورکلاکرهای حرفه ای و البته شرکت‌های مطرح سازنده کارت گرافیکی و مادربورد در زمینه ثبت رکوردهای جهانی اورکلاکینگ شکل گرفته است و شرکت MSI نیز از این موضوع مستثنی نیست! بار دیگر توانایی کارت گرافیکی قدرتمند R7970 Lightning   به همراه مادربورد Z77 Mpower توسط اورکلاکرهای اوکراینی به رخ جهانیان کشیده شد!

تیم اورکلاکینگ Xtreme labs متشکل از اورکلاکرهای مطرح جهان، از جمله T0lsty که سابقه چندین دوره حضور در مسابقات زنده اورکلاکینگ   MOAرا در کارنامه خود دارد، موفق به ثبت رکورد اول جهان در تست 3D-Mark 11 با امتیاز P18103 گردید. سری Lightning شرکت MSI بدون شک نیازی به توضیح ندارد! این سری از محصولات MSI در بالاترین سطح ممکن از لحاظ کیفیت و کارایی تنها برای شکستن رکوردهای جهانی طراحی و عرضه می شوند!! کارت گرافیکی قدرتمند R7970 Lightning با دستیابی به فرکانس هسته 1760 مگاهرتز و فرکانس حافظه 2000 مگاهرتز تحت نیتروژن مایع نقش مهمی در شکستن و عبور از مرز امتیاز بالای 18000 در تست 3D-Mark 11 داشته است. این در حالی است که نباید فراموش کرد، دستیابی به چنین فرکانس های بالایی برای هر کارت گرافیکی میسر نیست و تنها سری LightningMSI به دلیل کیفیت بالای ساخت و تولید در کنار ویژگی های منحصر به فرد توانایی انجام آن را دارد. علاوه بر کارت گرافیکی R7970 Lightning در تست مذکور و ثبت رکورد جهانی مادربورد Z77 Mpower نیز نقش محسوسی داشته است! این مادربورد که از محصولات جدید شرکت MSI تحت گواهی OC Certified به شمار می آید وظیفه اورکلاک پردازنده Core i7 3770K را تا فرکانس 6.2 گیگاهرتز بر عهده داشته است. به گفته شرکت MSI، علاوه بر ویژگی هایی که در این مادربورد برای اورکلاکرهای حرفه ای در نظر گرفته شده است، این محصول از کارایی و پرفورمنس بالایی نیز نسبت به سایر محصولات برخوردار است.

نکته قابل توجه دیگر در جدول رده‌بندی و 20 نتیجه برتر تست 3D-Mark 11، تعداد بالای کارت‌های گرافیکی    R7970 Lightning استفاده شده توسط اورکلاکرهای حرفه ای است که رقمی بیش از 90% را به خود اختصاص داده است. در واقع توانایی‌های این کارت گرافیکی قدرتمند باعث گردیده است تا اورکلاکرهای حرفه ای، شرکت    MSIو سری Lightning را برگزینند!

لازم به ذکر است، رکورد اول جهان در تست Unigine Heaven (Xtreme Preset DX11)نیز توسط تیم Xtreme Labsبا امتیاز X4064 برای کارت گرافیکی R7970 Lightning به ثبت رسیده است.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389