AE2081 نخستین AIO با پردازنده قدرتمند نسل جدید اینتل

AE2081 نخستین AIO با پردازنده قدرتمند نسل جدید اینتل تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۰۹/۰۸

نسل جدید کامپیوترهای بدون کیس که تمامی قطعات سخت‌افزاری و لوازم جانبی روی قاب نمایشگر تعبیه شده است، جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای سنتی شده‌اند. این کامپیوترها که به آنها All-in-One گفته می‌شود، تنها به اندازه یک نمایشگر فضا اشغال می‌کنند. این محصولات تازه‌وارد با این که قدرتمندتر از کامپیوترهای سنتی دارای کیس هستند، تا میزان 80 درصد در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کنند؛ به طوری که هر پنج دستگاه All-in-One تنها به اندازه یک رایانه سنتی برق مصرف می‌کنند.

 MSIپیشروترین شرکت در طراحی و ساخت All-in-One به لحاظ سخت‌افزار و قیمت متنوع است و اکنون نخستین All-in-One با پردازنده قدرتمند  Ivy Bridge را روانه بازار کرده است. مدل   AE2081با پردازنده Intel Core i5 3450s Ivy Bridge، 8  گیگابایت حافظه رم، 1 ترابایت حافظه هارد دیسک و کارت گرافیک قدرتمند    nVIDIA GT630Mبا یک و دو گیگابایت حافظه اختصاصی می‌تواند تمامی نیازهای کاربران را پاسخ دهد. مجهز بودن این مدل به پورت وروری HDMI و تکنولوژی   Instant Displayانحصاری MSI این امکان را به کاربر می‌دهد تا از All-in-One به عنوان نمایشگر ساده بدون فعال شدن سایر سخت‌افزارهای All-in-One استفاده کند و کنسول‌های بازی، لپ‌تاپ و سایر لوازم را به این پورت متصل کند.

همچنین این مدل مجهز به پورت مخصوص شارژ لوازم جانبی توسط USB3.0 است که حتی در زمان خاموش بودن All-in-One می‌تواند به شارژ لوازم جانبی ادامه دهد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389