نوت بوک جدید MSI Mobile workstation) GT60 )

نوت بوک جدید MSI Mobile workstation) GT60 ) تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۰/۱۳

نوت بوک ها به طور عمده برای استفاده های روزانه کاربران طراحی و تولید می شوند. پس از طراحی نوت بوک های بسیار متفاوت برای استفاده کاربران عادی، حرفه ای و گیمر­ها، کمپانی msiتصمیم دارد در واپسین روزهای سال 2012 میلادی نوت بوک قدرتمند GT60خود را با اعمال تغییراتی روانه بازار کند تا این نوت بوک بتواند مورد استفاده حرفه‌ای مهندسان، طراحان و دانشمندان قرار گیرد تا بدین وسیله آنها را در پژوهش ها و طراحی های حرفه ای یاری نماید. این نوت بوک جدید GT 60 Mobile Workstationنام دارد. اکنون به بیان ویژگی های این محصول مجهز به کارت گرافیکی حرفه ای nVIDIA Quadro K2000می پردازیم:

NVIDIA Scalable Geometry Engine

این قابلیت باعث افزایش چشمگیر سرعت محاسبات هندسی در نرم افزارهای طراحی مهندسی، پزشکی و تولید محتوای دیجیتال می‌شود. در نتیجهبا این فناوری کاربران می توانند با مدل ها و صحنه های بسیار پیچیده تر به راحتی و با سرعت بیشتری کار کنند.

Fast 3D Texture Transfer

این قابلیت باعث تغییرات و انتقال سریع بافت‌های سه بعدی شده و موجب شبیه سازی هر چه سریعتر داده های حجمی می‌شود.

Hardware 3D Window Clipping

این قابلیت با فعال کردن مناطق ارتباط سریع سخت افزاری بین پنجره و Frame Bufferموجب افزایش کلی کارایی گرافیکی می شود.

 

16K Texture and Render Processing

این قابلیت باعث ایجاد توانایی پردازش بافت‌های سنگین 16Kx16Kمی‌شود که در نرم افزارهایی که نیاز به قدرت تفکیک پذیری و کیفیت تصاویر بسیار بالا دارند مفید واقع می شود.

OpenGL Quad Buffered Stereo

باعث پشتیبانی این محصول از فناوری 3D Stereoو تصاویر سه بعدی می شود که در نرم افزار های طراحی پیشرفته می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

CUDA Cores

Graphic memory

Memory Bandwidth

Active Displays

3D Vision Pro

384

2.0GB

29GB/s

3 monitors

Yes

 

بخشی از مشخصات کارت گرافیکی حرفه ای nVIDIA Quadro K2000

Full HD Anti-Glare Panel

نوت بوک MSI GT60 Mobile Workstationمجهز به صفحه نمایش LEDعریض با کیفیت Full HDو تفکیک‌پذیری 1920x1080پیکسل می باشد که توانایی نمایش 95%رنگ های طیف NTSCرا دارا می باشد. این صفحه نمایش دارای سطح ضد بازتاب نور است و با مشخصات بالای خود برای طراحان صنعتی و محتوای چند سانه ای گزینه مناسبی محسوب می شود.

Hardware Performance

نوت بوک GT60بطور عمده از فلز آلومینیوم و به رنگ سیاه ساخته شده است که زیبایی و دوام خاصی به این دستگاه بخشیده است. مشخصات داخلی این دستگاه نیز قابل توجه است. این نوت بوک مجهز به پردازنده پرقدرت نسل سوم Core i7کمپانی اینتل است که قدرت پردازشی بسیار بالایی دارد و اجرای نرم افزارهای حرفه ای را تسهیل می کند.

از لحاظ حافظه اصلی نیز این نوت بوک کاربران حرفه ای را محدود نمی کند. GT60دارای چهار شکاف حافظه با پشتیبانی از حافظه های پرسرعت DDR3است که در مجموع می تواند تا 32 گیگابایت حافظه را آدرس‌دهی کند که این میزان برآورده کننده تمامی انتظارات کاربران حرفه ای می باشد. از لحاظ کارایی صوتی نیز این نوت بوک بسیار قدرتمند است. دو اسپیکر Hi-Fiدر کنار یک Subwooferو کارت صوتی بسیار قدرتمند اجزای تشکیل دهنده سیستم صوتی GT60می باشند. صفحه کلید این نوت بوک نیز حرفه ای و ساخت کمپانی SteelSeriesاست. رنگ پس زمینه این صفحه کلید نمای زیبایی به دستگاه می بخشد.

Super RAID, Raid 0 Configuration Options

نوت بوک msi GT60 Workstationدارای دو SSD64 گیگابایتی mSATA Gen3  است که به صورت Super Raidبا یکدیگر ترکیب شده اند تا سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات تا سقف 1000Mb/sرا در اختیار کاربران قرار دهند. این نوت بوک دارای نسخه های متفاوت با دو هارد دیسک به صورت Raid 0و Raid 1است که بنابر نیازهای متفاوت می توان آنها را تهیه کرد.

Killer Network Accelerate On-line Tasks

نوت بوک GT60 Workstationدارای چیپ شبکه قدرتمند و پرسرعت ساخت کمپانی Killer Gamingاست که به صورت خودکار داده های مربوط به شبکه را طبقه بندی و اولویت بندی می کند و موجب عملکرد بهتر نرم افزارهای حساس به زمان تاخیر شبکه از جمله ارتباطات زنده صوتی و ویدئویی آنلاین می شود.

Cooler Boost a Better Thermal Solution

فناوری Cooler Boostباعث می شود کاربر تنها با فشار دادن یک کلید که در قسمت بالای صفحه کلید تعبیه شده است نسبت به افزایش دور فن و در نتیجه افزایش قدرت سیستم خنک کننده دستگاه اقدام کند. اینکار باعث کاهش دمای دستگاه در هنگام انجام کارهای سنگین یا استفاده در محیط های گرم می شود.

Open GL SPECviewperf 11 GPU Test

نوت بوک GT60 Mobile Workstationدر اجرای نرم افزارهای حرفه ای عملکرد بسیار بهتری نسبت به نوت بوک GT60داشته است که تست های متفاوت انجام شده نمایانگر این مطلب است. در تست های انجام شده توسط Specviewperf11این نوت بوک در نرم افزار ProE-05امتیاز 12.04fps، نرم افزار SolidWorks-02امتیاز 31.94fpsو در نرم افزار Catiaامتیاز 31.89fpsرا کسب کرده است که در مقایسه با نتایج نوت بوک GT60با کارت گرافیکی nVIDIA GeForce GTX675Mبه ترتیب ده، چهار و شش برابر سریعتر است.

 

نوت بوک GT60 Workstationبرای استفاده‌های خاص طراحی شده است. این نوت بوک با کارایی بالای خود در نرم‌افزارهای حرفه‌ای می‌تواند در صنایع مختلفی از جمله طراحی و ساخت، رسانه، مهندسی معماری، آنالیز تجارت، پزشکی، نفت و گاز و نظایر آن به کار گرفته شود.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389