همکاری کمپانی MSI با Futuremark

همکاری کمپانی MSI با Futuremark تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۰/۱۸

کمپانی msi یکی از برترین تولیدکنندگان مادربورد و کارت گرافیکی جهان و کمپانی Futuremark، عرضه‌کننده برترین نرم‌افزارهای تست سیستم و کارت گرافیکی جهان برای ساخت نسخه جدید نرم‌افزار مطرح 3DMark با یکدیگر همکاری خواهند نمود. نسخه جدید این نرم افزار تست 3Dاز سیستم عامل‌های Windows، Windows RT، Android و iOS پشتیبانی خواهد کرد و دارای رابط کاربری جدید با امکانات متعددی برای افراد حرفه‌ای خواهد بود.

نرم‌افزارهای 3DMark از سال 99 تا کنون با توجه به جلوه‌های گرافیکی خاص به کار رفته طرفداران زیادی در میان گیمرها دارند. آخرین نسخه این نرم‌افزار یعنی 3DMark 11 از زمان عرضه خود در سال 2010 تاکنون پرطرفدارترین نرم‌افزار تست گرافیکی میان کاربران سراسر جهان به شمار می‌رود. با توجه به موفقیت نسخه اخیر که با همکاری کمپانی‌های msi و Futuremark ساخته شد، این دو کمپانی قصد دارند بار دیگر برای ارائه نسخه‌ای موفق از این نرم‌افزار با یکدیگر همکاری نمایند.

علاوه بر رابط کاربری جدید و پشتیبانی از جلوه‌های ویژه Direct X 11.1، این نرم‌افزار قادر خواهد بود علاوه بر سیستم‌های Desktop و نوت‌بوک، سیستم‌های موبایل را نیز رتبه‌بندی کند. سیستم عامل‌های Windows، Windows RT، Android و i OSبه طور کامل در این نسخه پشتیبانی خواهند شد تا به کاربران بیشتری امکان بهره‌مندی از این جلوه‌های گرافیکی زیبا و سیستم امتیازبندی را داشته باشند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389