Micro-ATX مادربورد جدید کمپانی msi

Micro-ATX مادربورد جدید کمپانی msi تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۰/۱۸

کمپانی MSIدر حال آماده‌سازی مادربورد micro-ATX جدید خود با نام C847MS-E33 است که به صورت پیش فرض پردازنده   Intel Celeron 847بر روی آن به طور دائم نصب شده است. پردازنده Celeron 847 یک پردازنده دو هسته‌ای با معماری    Sandy Bridgeو فناوری ساخت 32 نانومتری است که در فرکانس 1100MHz فعالیت کرده و دارای دو مگابایت حافظه L2 و کنترل‌کننده حافظه درونی دو کاناله با پشتیبانی از حافظه‌های DDR3 است. مصرف انرژی این پردازنده بسیار پایین و برابر 17 وات است و به همین دلیل کمپانی msiتنها از یک Heatsinkبرای خنک‌سازی آن استفاده کرده است. این مادربورد دارای چیپ‌ست   Intel NM70است که یک پورت SATA 3و یک پورت SATA 2  را نیز پشتیبانی می‌کند.


مادربورد    C847MS-E33دو اسلات حافظه DDR3 دارد که این دو اسلات می توانند تا 16 گیگابایت حافظه DDR3را در حالت دو کاناله و با فرکانس 1333MHzپشتیبانی کنند. پردازنده به طور مستقیم یک اسلات Pci Express x16نسل دوم را پشتیبانی می‌کند و دو اسلات قدیمی PCIبه همراه یک اسلات PCI Express x1 2.0 دیگر اسلات‌های این مادربورد را تشکیل می‌دهند.

کارت صوتی HD شش کاناله با خروجی SPDIF، شبکه Gigabit و تعدادی پورت USB 2 به همراه خروجی‌های تصویر دیگر امکانات این مادربورد را تشکیل می‌دهند. این مادربورد که به همراه پردازنده قیمتی در حدود 70 الی 80 دلار دارد گزینه‌ای ایده آل برای کارهای سبک و استفاده‌های صنعتی به شمار می‌آید.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389