رکوردهای جدید اورکلاکینگ در اختیار محصولات MSI

رکوردهای جدید اورکلاکینگ در اختیار محصولات MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۰/۱۸

کمپانی   MSIکه در ساخت مادربوردها و کارت های گرافیکی حرفه ای پیشتاز است با مادربورد FM2-A85XA-G65 خود موفق شد رکوردهای متفاوت APUهای سری Trinityرا تصاحب کند. اورکلاکر چینی Hero موفق شد با استفاده از این مادربورد و پردازنده   A10-5800Kبه فرکانس 7936MHzدست پیدا کند که این عدد رکورد جهان برای این پلتفورم محسوب می شود. همچنین تراشه گرافیکی Radeon HD 7660D موجود بر روی این APUتا فرکانس باور نکردنی 1603MHzاورکلاک شد که این عدد به نتایج اورکلاک کارت های گرافیکی حرفه ای جهان شباهت دارد.

رکورد تست  3DMark 11 و رکورد فرکانس پردازنده با استفاده از خنک کننده نیتروژن مایع به ثبت رسیده است ولی رکوردهای ثبت شده با استفاده از خنک کننده های عادی نیز حکایت از برتری مادربورد   FM2-A85XA-G65کمپانی MSI دارد.

چندی پیش نیز اورکلاکر دیگری  با استفاده از این مادربورد با دستیابی به فرکانس حافظه  2844MHz و فرکانس پایه 170.5 MHzرکوردهای دیگر این پلتفورم را در اختیار گرفته بود.

مادربورد FM2-A85XA-G65 دارای قطعات با کیفیت منطبق بر استاندارد Military Class 3 بوده و مدار تغذیه پردازنده آن بصورت دیجیتال می باشد که بواسطه کیفیت بالای خود می تواند مورد استفاده اورکلاکر ها و کاربرهای خانگی قرار گرفته و کارایی بسیار بالایی را در اختیار آنان قرار دهد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389