معرفی کیس‌های جدید Thermaltake

معرفی کیس‌های جدید Thermaltake تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۱/۱۸

کمپانی  Thermaltake که از کمپانی‌های پیشتاز در زمینه ساخت کیس‌های کامپیوتری، محصولات خنک‌کننده و منابع تغذیه به شمار می‌رود، کیس‌های جدید رده‌پایین خود را با نام‌های  Versa G1  و Versa G2معرفی کرد. این کیس‌ها انتخاب مناسبی برای کامپیوترهای خانگی و گیمرها به شمار می‌روند و فضای لازم برای نصب سخت‌افزارهای High End و ارتقا سیستم را دارا هستند. منافذ متعدد جهت تهویه هوا، فیلترهای هوای قابل تمیز کردن و قسمت جلوی مشبک جهت ورود هوا باعث شده است این دو کیس توانایی بالایی در خنک کردن سیستم و جلوگیری از ورود گرد و غبار داشته باشند. این دو کیس همچنین دارای بدنه استیل مشکی رنگ هستند که باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر آنها شده است. قابلیت Cable Managementنیز باعث چیدمان بهتر کابل‌ها در داخل کیس شده است و جریان هوای داخل کیس را بهبود می‌بخشد.

کیس‌های  Versa G1 و  Versa G2دارای فضای کافی جهت نصب مادربوردهایی با استاندارد ATX بوده و می‌توانند کارت‌های گرافیکی طویلی با طول 32 سانتیمتر نظیر GeForce GTX 690 را در خود جای دهند.  بر روی این کیس‌ها می‌توان 6 درایو 3.5 اینچی (5 درایو درونی، یک درایو خارجی)، یک درایو 2.5 اینچی و سه درایو خارجی 5.25 اینچی نصب نمود. علاوه بر این، کیس‌های Versa G1 و Versa G2یک درگاه پر سرعت USB 3 در پنل جلو دارند.

به صورت پیش‌فرض یک فن 120 میلی‌متری با LED آبی رنگ بر روی این کیس‌ها نصب شده است که کاربر می‌تواند در صورت نیاز برای خنک‌کنندگی هر چه بیشتر، پنج فن 120 میلیمتری دیگر بر روی این کیس‌ها نصب کند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389