Frio, برترین خنک کننده سال 2010 میلادی

Frio, برترین خنک کننده سال 2010 میلادی تاریخ انتشار خبر: ۱۳۸۹/۱۰/۱۳

سایت معتبر Bit Tech در مقاله ای به معرفی برخی از محصولات و فناوری های برتر دنیای رایانه های شخصی در سال 2010 پرداخته است. در این مقاله فن خنک کننده Thermaltake Frio بعنوان برترین محصول در میان خنک کننده های پردازنده شناخته شده است.

Frio که جهت انجام اورکلاکینگ توسط کمپانی Thermaltake طراحی و به بازار ارائه شده است توانسته در تست های انجام شده در لابراتوار سایت bit-tech.net بر رقیبان قدرتمند خود فائق آمده و خود را به عنوان برترین CPU Cooler از دید این سایت مطرح نماید. لازم به ذکر است این خنک کننده یک کیلوگرمی از 5 Heatpipe مسی در ساختمان خود بهره می برد که حرارت پردازنده را توسط سطح نیکل پوشی شده جذب و به پره های آلومینیومی انتفال می دهد. وظیفه خنک سازی این پره ها نیز بر عهده دو فن 12 سانتیمتری می باشد که می توانند با سرعتی برابر 2500RPM به انتفال جریان هوا بین پره ها بپردازند که البته قابلیت تنظیم سرعت توسط کاربر را نیز دارا می باشند. Frio با تمامی پردازنده های حال حاضر موجود در بازار سازگاری کامل دارد.

در بخشی از این گزارش میخوانیم : " ... Thermlaltake Frio در تست های انجام شده توانست با اختلاف دمای 6 درجه سانتی گراد از نزدیکترین رقیب خود پیشی بگیرید که این رقم در زمینه خنک کننده های پردازنده اختلاف فاحشی محسوب می شود."

Thermaltake Frio اخیرا توسط شرکت ماتریکس وارد بازار ایران شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

متن کامل این مقاله :

http://www.bit-tech.net/hardware/2010/12/20/the-best-hardware-of-2010/4

بررسی کامل Thermaltake Frio از سوی همین سایت :

http://www.bit-tech.net/hardware/cooling/2010/07/14/thermaltake-frio-cpu-cooler-review/1
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389