معرفی Level 10 GTS، محصول جدید Thermaltake

معرفی Level 10 GTS، محصول جدید Thermaltake تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۱/۱۸

کمپانی  Thermaltake که از کمپانی‌های پیشرو در زمینه ساخت کیس‌های کامپیوتری، محصولات خنک‌کننده و منابع تغذیه به شمار می‌رود، نسخه جدید کیس‌های Level 10 GTS و Level 10 GTS Snow editionکه دارای در کناری شیشه‌ای است را معرفی کرد. این محصول حاصل همکاری این کمپانی و BMW است و این بار در ابعاد کوچک‌تر عرضه شده ولی قابلیت‌های خود را حفظ کرده است.

این دو محصول جدید که در کلاس کیس‌های  Mid-Tower قرار می‌گیرند دارای طراحی خاص کیس Level 10 GT هستند. این محصولات جدید دارای چهار محفظه هارددیسک Easy Swap و پورت‌های USB 3در قسمت جلو بوده و از سیستم مدیریت کابل‌ها (با 3 سانتی‌متر فضا در سمت راست کیس) و نصب بدون نیاز به ابزار پشتیبانی می‌کنند. در کناری نیز دارای پنجره شیشه‌ای بوده که باعث دیده شدن قطعات داخل کیس می‌شود و نمای زیبایی به سیستم می‌بخشد.

با دارا بودن یک فن بزرگ 20 سانتی متری مجهز به LED آبی رنگ در قسمت جلو و یک فن 12 سانتی متری در قسمت عقب و امکان نصب فن‌هایی دیگر در بالا و پایین کیس، این دو محصول از قدرت تهویه هوای بسیار بالایی بهره‌مندند. این دو کیس کلاس  Mid-Tower دارای فضای مناسبی برای نصب قطعات سخت‌افزاری بزرگ بوده و می‌توانند از کارت‌های گرافیکی طویل تا طول 315 میلیمتر و خنک‌کننده‌های CPU با ارتفاع 175 میلیمتر پشتیبانی کنند و سیستم‌های خنک‌کننده مایع را در خود جای دهند. Level 10 GTS بهره‌مندی از قدرت تهویه مناسب در کنار سیستم های خنک کننده مایع را ممکن می سازد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389