رکوردهای پی در پی تیم اورکلاکینگ ماتریس

رکوردهای پی در پی تیم اورکلاکینگ ماتریس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۱/۲۸

تیم اورکلاکینگ قدرتمند ماتریس موفق شده است تا به امروز، رکورد اورکلاکینگ بسیاری از کارت‌های گرافیکی تولید شده توسط کمپانی MSI را به نام خود ثبت کند. تیم مذکور در پی رکوردهای پیشین خود، موفق به ثبت چندین رکورد تازه در سه بنچمارک مختلف (3Dmark 03, 3Dmark 05, 3Dmark 06) در سطح جهانی گردید.

کمپانی msi و شرکت ماتریس به عنوان نماینده رسمی محصولات msi در ایران، همواره بر کیفیت ساخت بسیار بالا و قابلیت‌های چشمگیر کارت‌های گرافیکی خود تأکید دارند و در موارد بسیاری محصولات MSI به عنوان برترین برند کارت‌گرافیکی در جهان شناخته شده‌اند. طلایه‌داران محصولات این کمپانی، سری Hawk و   Lightningهستند که می‌توان آنها را در یک کلام به اتومبیل‌های سوپر اسپرت و تیونینگ شده تشبیه کرد. محصولاتی که تا به حال جوایز متعددی کسب کرده‌اند و مورد توجه بسیاری از گیمرها و اورکلاکرهای حرفه‌ای قرار دارند.

کارت گرافیکی HD6870 Hawk ضمن بهره‌مندی از خنک‌کننده اختصاصی کمپانی  MSI با عنوان Twin Frozr III از سیستم توان قدرتمند 8+2 فاز نیز بهره می‌برد که نسبت به طراحی پیش‌فرض تعداد فازها به دو برابر افزایش یافته است و در نتیجه، افزایش پایداری و قابلیت اورکلاک کارت گرافیکی را به دنبال دارد.استفاده از قطعات الکترونیکی مرغوب با طول عمر مفید بسیار بالا تحت استاندارد نظامی(Military Class)   نیز از دیگر ویژگی‏های محصولات  msi است.

تیم اورکلاک ماتریس، درجهت اثبات کیفیت و کارایی محصولات msiاین بار نیز موفق گردید رکوردهای اول جهان در زمینه اورکلاکینگ مربوط به کارت گرافیکی HD6870 را در سه بنچمارک گرافیکی مختلف (3Dmark 03, 3Dmark 05, 3Dmark 06) با استفاده از کارت گرافیکی قدرتمند HD6870 Hawk به نام خود و ماتریس ثبت کند. برای ثبت رکوردهای مذکور از سیستم تست مبتنی بر مادربورد msi Z77 Mpower به همراه پردازنده  Core i7 3770K و منبع تغذیه Thermaltake Toughpower 1350w استفاده شد و پردازنده و کارت گرافیکی به کمک نیتروژن مایع خنک گردید. در طی این پروسه پردازنده مرکزی تا مرز 6.3 گیگاهرتز و کارت گرافیکی HD6870 Hawk نیز تا فرکانس هسته 1300 و فرکانس حافظه 1200 مگاهرتز اورکلاک گردیدند و بدین شکل موفق به ثبت رکورد جهانی گردیدند.

در تست مشابهی نیز تیم اورکلاک ماتریس موفق گردید با استفاده از کارت گرافیکی GTX470 Twin Frozr دو رکورد جهانی متفاوت را در دو بنچمارک  3Dmark 05 و 3Dmark 06به ثبت برساند. برای ثبت رکوردهای مذکور نیز از سیستم تستی مبتنی بر msi Z77 Mpower و   Core i7 3770Kهمراه با نیتروژن مایع استفاده گردیده است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389