msi برندۀ نشان Taiwan Excellence

msi برندۀ نشان Taiwan Excellence تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۱/۳۰

msi برندۀ نشان Taiwan Excellence برای پانزدهمین سال متوالی

بیست و یکمین نشان Taiwan Excellence طی مراسمی در تایپه پرده‌برداری شد و کمپانی msiبرای پانزدهمین سال متوالی به دلیل نوآوری و کیفیت مثال‌زدنی محصولات خود موفق به کسب این نشان گردید. نشان Taiwan Excellence که از اعتبار و ارزش جهانی بسیار بالایی برخوردار است و از سوی شورای توسعه تجارت خارجی تایوان (TAITRA) سازمان‌دهی می‌شود، هرسال در تلاش برای جلب افکار عمومی به کیفیت محصولات کشور تایوان و نیز تحریک نوآوری و خلاقیت و توسعه برندها و نشان‎های تجاری طی مراسم باشکوهی برگزار می‌شود. در این مراسم، یازده محصول مختلف از کمپانی‌های پیشرو در زمینه سخت‌افزار شامل مادربورد، کارت گرافیکی، نوت‌بوک و All In One موفق به کسب این نشان ارزشمند گردیدند. هیئت داورانی متشکل از کارشناسان مشهور و شناخته شده IT، ارزیابی دقیقی از محصولات را در پنج مرحله متفاوت ترتیب دادند. این مراحل عبارت بودند از: تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی، کیفیت، MIT و بازاریابی. نشان Taiwan Excellenceمهر تأیید دیگری بر تعهد مداوم کمپانی msiدر مورد کیفیت و ارائه محصولات مصرف‌کننده-محور است چراکه سهم کمپانی  msi دراین میان با حضور رقبای قدرتمند، پنج محصول از مجموع یازده محصول بوده است.

کمپانی بین‌المللی پیشرو سزاوار بیشترین افتخار برای محصولات MITاست. از میان محصولاتی که نشان Taiwan Excellenceدریافت کرده‌اند، می‌توان به مادربورد Z77 Mpowermsi نخستین مادربورد دارای گواهی اورکلاک، کارت گرافیکی GTX680 Lightningmsi با کارایی گیمینگ بسیار بالا، نوت‌بوک گیمینگ قدرتمند GT70msi، اسلاید بوک    S20msiتلفیقی از اولترابوک و تبلت، و All In One27 اینچی با سیستم عامل ویندوز 8 اشاره کرد. تمامی این محصولات با طراحی هوشمندانه و مبتکرانه از سوی کمپانی msiدر تلاش هستند تا با چالش تعامل مشتری مواجه شوند و msiا ین مسئولیت را مانند یک نام برجسته با دوراندیشی و نوآوری به دوش خواهد کشید!

این در حالی است که در نمایشگاه CES 2013 نیز کارت گرافیکی GTX680 Lightningmsi و نوت‌بوک گیمینگ GT70msiموفق شدند نشان Innovations 2013 Design and Engineering را نیز به سبب نوآوری در طراحی و مهندسی کسب کنند. کسب نشان‌های متعدد در رویدادهای مهم از پیشتازی محصولات کمپانی MSI در زمینه‌های مختلف حکایت دارد و شعار کمپانی msi نیز همواره نوآوری با چاشنی سبک   innovation with styleبوده است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389