باز رکورد جهانی اورکلاکینگ و باز تیم قدرتمند ماتریس

باز رکورد جهانی اورکلاکینگ و باز تیم قدرتمند ماتریس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۱/۱۲/۱۴

رکورد اول جهان با کارت گرافیکی msi R5870 Lightning

تیم اورکلاک ماتریس، درجهت اثبات کیفیت و کارایی محصولات MSI این بار موفق گردید رکورد اول جهان در زمینه اورکلاکینگ مربوط به کارت گرافیکی HD5870 را در بنچمارک گرافیکی3Dmark 03  با استفاده از کارت گرافیکی قدرتمند R5870 Lightning به نام خود و ماتریس ثبت کند.

کارت گرافیکی R5870 Lightning ضمن بهره‌مندی از خنک‌کننده اختصاصی کمپانی MSIبا عنوان  Twin Frozr II از سیستم توان قدرتمند 13+2 فاز نیز بهره می‌برد که نسبت به طراحی پیش‌فرض تعداد فازها به دو برابر افزایش یافته است؛ از این رو افزایش پایداری و قابلیت اورکلاک کارت گرافیکی را به دنبال دارد.استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت و طول عمر مفید بسیار بالا تحت استاندارد نظامی(Military Class)  نیز از دیگر ویژگی‏های محصولات MSI به شمار می‏ آید.

برای ثبت رکورد مذکور از سیستم تستی مبتنی بر مادربورد MSI Z77 Mpower به همراه پردازنده Core i7 3770K و منبع تغذیه  Thermaltake Toughpower 1350w استفاده شده و خنک کردن پردازنده مرکزی و 3کارت گرافیکی را نیز نیتروژن مایع بر عهده داشته است. در طی این پروسه، پردازنده مرکزی تا مرز 6.2 گیگاهرتز و کارت گرافیکی R5870 Lightning نیز تا فرکانس هسته 1450 و فرکانس حافظه 1330 مگاهرتز اورکلاک گردیدند که این میزان اورکلاک بیشترین فرکانس ثبت شده برای تراشه گرافیکی مذکور تا به این روز است! حتی بالاتر از اورکلاکرهای مشهور تایوانی همچون Andre Yang و Nick Shih و...

این در حالی است که پیش از این نیز رکوردهای اورکلاکینگ بنچمارک‌های دیگری نظیر 3Dmark 06، 3Dmark Vantage و 3Dmark 11نیز از سوی تیم ماتریس شکسته شده است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389