کنفرانس خبری msi در کامپیوتکس 2013

کنفرانس خبری msi در کامپیوتکس 2013 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۳/۲۸

msi یکی از شرکت‌هایی بود که اولین کنفرانس خبری را به خود اختصاص داد تا بتواند فهرست جدیدی از محصولات و برنامه‌های این کمپانی را به دوستدارانش معرفی نماید. همچنین در سالن کنفرانس محصولات جدید msi نیز قرار گرفته بودند و در ادامه چهره‌های آشنایی در سالن حضور یافتند. نکته جالب توجه دیگر در این سمینار، وجود عبارت   new.msi در اکثر اسلایدهای به نمایش درآمده بود که به وضوح خبر از ورود این شرکت به فصل جدیدی از حضور در بازار و ارائه محصولات جدید را می‌داد.

 

در ابتدای جلسه اعلام شد محصولات msi از این به بعد در سه دسته Overclocking با رنگ زرد، محصولات Gaming با رنگ مشکی و نشان اژدها و در نهایت محصولات Classic با رنگ آبی (بیشتر برای استفاده در امور روزمره و اداری و پردازش‌های متوسط) قرار خواهند گرفت تا کاربران بتوانند به شکلی بهتر و بهینه‌تر و به سرعت، محصول مورد نظر خود را بیابند. پس از آن به دریافت نشان BC Award توسط مادربورد جدید Z87-GD65 Gaming اشاره شد که پیش از این خبر آن را منتشر شده بود.

پس از مشخص ساختن گروه‌بندی جدید محصولات msi، Steven J.Dallmanاز کمپانی اینتل و سپس Scott Herkelmanاز کمپانی nvidia درباره محصولات جدید کمپانی‌های خود و همکاری آنها با کمپانی msi سخن گفتند. Scott Herkelman یک دستگاه کنسول بازی جدید nvidia را نیز به همراه داشت!

پس از آن بالاخره نوبت به بخش سخت‌افزاری سمینار رسید که با ارائه گزارشی از محصولات حرفه‌ای پیشین msi آغاز شد و سپس Elmor اورکلاکر سوئدی که مقام اول مسابقات اورکلاک msi MOA 2009 و msi MOA 2010و مقام سوم msi MOA 2011 را به دست آورده در سالن حضور یافت. در سالن کنفرانس یک میز اختصاصی اورکلاک با محصولات جدید msi نیز برای وی در نظر گرفته شده بود تا نتایج کسب شده از اورکلاک پردازنده Haswell روی مادربوردهای msi را به نمایش بگذارد. او به قابلیت های جدید اورکلاک در مادربورد های msi اشاره کرد و اینکه چه ویژگی‌هایی باعث شده تا این مادربوردها به گزینه‌ای مناسب برای اورکلاک تبدیل شوند. این ویژگی‌ها همگی در مجموعه‌ای به نام OC Certified قرار میگیرند و هر مادربورد  msi که این لوگو را داشته باشد، ابزارهای اختصاصی و جدید msi برای اورکلاک را نیز در اختیار خواهد داشت. وی همچنین درباره یک کارت جانبی جدید از کمپانی msiصحبت کرد که با داشتن Debug LED، یک نمایشگر LED مجزا و دکمه‌های مختلف، امکان اورکلاک سیستم و همچنین تغییر ولتاژ و فرکانس در هر لحظه و تحت نظر گرفتن سیستم را به سادگی فراهم می‌کند.

پس از آن نوبت به Patrik Sattermonاز تیم Fnatic(که پیش از این در جریان مسابقات ماتریس نیز در ایران حضور داشتند) رسید تا درباره محصولات جدید مخصوص بازی این کمپانی صحبت نماید. او به  ویژگی‌ها و نکاتی اشاره کرد که به طور خاص برای گیمر ها در نظر گرفته شده تا بتوانند به بهترین نحو به انجام بازی پرداخته و بهترین نتیجه را کسب نمایند. استفاده از بلندگوهای قدرتمند در نوت‌بوک‌ها، تقویت‌کننده صدای Audio Boost در مادربورد های جدید و اتصال شبکه گیگابیتی Killer E-2100 از جمله این موارد بودند.

او همچنین به ویژگی OC Genie 4نیز اشاره کرد که با فشار یک دکمه روی مادربورد، امکان اورکلاک سیستم را فراهم می‌سازد. OC Genie 4 دارای دو حالت OC Genie Mode و Gaming Mode است که در حالت اول 14 درصد و در حالت دوم 20 درصد کارایی را افزایش می‌دهد. نرم‌افزار Gaming App نیز مورد دیگری است که در صورت استفاده از یک کارت گرافیک از سری Gaming محصولات msi، امکان افزایش کارایی در بازی‌ها را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

گوشه و کنار سالن کنفرانس msi

در گوشه و کنار سالن کنفرانس msi، جدیدترین محصولات این کمپانی قرار گرفته بودند تا حضار بتوانند از نزدیک با آنها کار کنند. اعضای تیم Fnatic نیز مشغول انجام بازی روی برخی از سیستم‌ها بودند تا به طور عملی قابلیت‌های این محصولات را به حاضرین نشان دهند.

سیستم All in Oneجدید   msiبا نام AG2712A مجهز به صفحه نمایش 27 اینچی لمسی، سیستم عامل ویندوز هشت با سخت‌افزاری قدرتمند و مخصوص بازی (در واقع این اولین All in Oneمخصوص بازی است) از محصولات جدید دیگری است که از نزدیک قابل مشاهد و آزمایش بود. در جلوی این سیستم، صفحه کلید جدید msi(GK-601 Dragon Edition) که در رده صفحه کلیدهای مکانیکی است قرار دارد. این صفحه کلید دارای نور پس‌زمینه برای کلیدها بوده و به علت مکانیکی بودن، دارای طول عمر بسیار بالایی است.

Elmor نیز یک میز اورکلاک اختصاصی در اختیار داشت تا از نزدیک ویژگی‌های اورکلاک مادربوردهای msiرا به نمایش بگذارد. این سیستم شامل مادربورد جدید   XPOWERبود که پردازنده آن با استفاده از نیتروژن مایع خنک می‌شد.

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389