کارت‌های گرافیک msi برترین محصولات بازار

کارت‌های گرافیک msi برترین محصولات بازار تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۴/۱۵

کارت‌های گرافیک  msi برترین محصولات بازار

براساس بررسی وب سایت Techpowerup

ماه گذشته میلادی کارت گرافیکی Geforce GTX770 از سوی کمپانی nVIDIAمعرفی و عرضه گردید که به دلیل کارایی بالا و قیمت مناسب انتظار می‌رود موفقیت‌های فراوانی کسب کند. در واقع این کارت گرافیکی برای کاربران و گیمرهای حرفه‌ای که بودجه کافی به منظور خرید کارت گرافیکی Geforce GTX780 و همچنین Titan را ندارند گزینه ای فوق العاده تلقی می گردد. تراشه گرافیکی   GTX770با اسم رمز GK104 از ویژگی های مشابهی با تراشه گرافیکی GTX680 بهره می‌برد و شاید تنها تفاوت آشکاری که دیده می‌شود تکنولوژی   Boostنسخه دوم و فرکانس حافظه بالاتر است.

وب‌سایت معتبر  TechPowerUp اخیرا" به بررسی کارت های گرافیکی عرضه شده مبتنی بر تراشه گرافیکی GTX770 از سوی کمپانی‌های معروف پرداخته است و توانایی این محصولات را در تست‌های مختلف مورد سنجش و بررسی قرار داده است. شایان ذکر است محصولاتی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، جزء برترین محصولات عرضه شده از برندها و کمپانی‌های مختلف بوده‌اند.

در این میان کارت‌های گرافیکی GTX770 Gaming و GTX770 Lightning از کمپانی MSI موفق به کسب بیشترین امتیازات (9.8 و 9.7) و در نتیجه کسب رتبه های اول و دوم در میان رقبای خود گردیدند.

کارت گرافیکی GTX770 Gaming از خنک کننده اختصاصی قدرتمند کمپانی MSI با عنوان Twin Frozr IV همراه با رنگ‌بندی مشکی و قرمز بهره می‌برد که کارکردی خنک و صدای بسیار کمی را به دنبال دارد. این خنک کننده از بخش های مختلفی تشکیل شده است که از آن جمله می توان به طراحی خاص تیغه های فن (Propeller Blade) برای افزایش جریان هوا اشاره کرد. در ساخت این کارت گرافیکی نیز همچون دیگر محصولات کمپانی MSI همواره از برترین قطعات الکترونیکی با بهترین کیفیت ممکن استفاده شده است که تحت استاندارد نظامی (Military Class 4) قرار دارند. به این معنی که سخت ترین تست های مربوط به استاندارد نظامی را در آزمایشگاه های معتبر با موفقیت پشت سر گذاشته اند. در نهایت نرم افزار منحصربفردی همراه کارت های گرافیکی سری گیمینگ MSI عرضه می گردد که به لطف آن کاربران و گیمرهای حرفه ای می توانند   Modeفعالیت کارت گرافیکی خود را براحتی از بین 3 حالت (Gaming، Ecoو Default) انتخاب کنند.

کارت گرافیکی GTX770 Lightning نیز همچون برادر خود از خنک کننده اختصاصی کمپانی MSI با عنوان Twin Frozr IV همراه با رنگ بندی مشکی و زرد بهره می برد که ازتکنولوژی Dust Removal(زدودن گرد و غبار) نیز بهره می برد. رنگ بندی مشکی و زرد از اختصاص این سری به اورکلاکرهای حرفه ای حکایت دارد! در واقع در کنار کارکرد خنک و بی صدای این کارت گرافیکی، سیستم مدیریت توان آن نیز برای تغذیه بهتر و پایدار تراشه گرافیکی GTX770 توسط کمپانی MSIبهینه سازی و تقویت شده و تعداد فازهای دیجیتالی آن نسبت به طراحی پیش فرض دو برابر افزایش یافته است. علاوه بر این موضوع در سری  Lightning در پشت کارت گرافیکی شاهد GPU Reactor برای فیلترینگ هرچه بیشتری جریان و افزایش پایداری تراشه گرافیکی در هنگام اورکلاکینگ می باشیم که از سوی کمپانی MSI تعبیه شده است. کارت گرافیکی GTX770 Lightning نیز از قطعات الکترونیکی تحت استاندارد نظامی بهره می برد که افزایش عمر مفید محصول و تضمین سلامت آن در شرایط سخت کاری را به دنبال دارد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389